ПІДТРИМАЙМО ПЕТИЦІЮ!
Дата: 05.03.2024 11:37
Кількість переглядів: 109
Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан зареєстрував петицію щодо законопроєкту 9560-1 для термінової легалізації допомоги громад Збройним Силам України на сайті Верховної Ради України https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/12082 .
Інформація про петицію є на сайті АМУ https://auc.org.ua/.../zareyestrovano-petyciyu-shchodo...
Також надана інструкція з прикладом підписання петицій на сайті (в прикладі наводиться інша петиція): https://auc.org.ua/.../pokrokova-instruktsiya...
АМС закликає всіх небайдужих проголосувати за петицію.