Пошук

7 сесія (29.01.21 р.)

Результати відкритого поіменного голосування

Протокол

141

Про Комплексну програму Липовецької територіальної громади військово-патріотичного виховання, військово-професійного орієнтування молоді, рекламування та пропагування військової служби за контрактом в Збройних Силах України на 2021 рік.

142

Про внесення змін до Програми для дошкільних навчальних закладів Липовецької територіальної громади "Світ дитинства" на 2021 рік, затвердженої рішенням 3 сесії Липовецької міської ради 8 скликання від 21 грудня 2020 року № 43 "Про затвердження Міських програм".

143

Про внесення змін до рішення 3 сесії міської ради 8 скликання від 21 грудня 2020 року № 43 "Про затвердження Міських програм".

144

Про перейменування комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Липовецької районної ради та затвердження Статуту у новій редакції.

145

Про внесення змін до рішення 6 сесії міської ради 8 скликання від 22 січня 2021 року № 129 "Про зміну органу підпорядкування та упорядкування оплати праці бібліотек Липовецької міської ради".

146

Про внесення змін до рішення 6 сесії міської ради 8 скликання від 22 січня 2021 року № 131 "Про зміну органу підпорядкування та упорядкування оплати праці клубних закладів Липовецької міської ради".

147

Про затвердження актів приймання-передачі закладів охорони здоров'я Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області.

148

Про перейменування закладу охорони здоров'я Комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня" Липовецької районної ради Вінницької області та затвердження Статуту у новій редакції.

149

Про перейменування закладу охорони здоров'я Комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради та затвердження Статуту у новій редакції.

150

Про прийняття та реорганізацію Комунального підприємства "Росошанська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини" шляхом його приєднання до Комунального некомерційного підприємства "Липовецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області.

151

Про перейменування Комунального закладу "Липовецький районний центр соціальних служб" та затвердження Статуту у новій редакції.

152

Про перейменування Комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)"Липовецького району та затвердження Статуту у новій редакції.

153

Про затвердження Положення про старосту.

154

Про здійснення виконавчим комітетом Липовецької міської ради повноважень суб`єкта державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

155

Про погодження оголошення геологічної пам'ятки природи місцевого значення "Липовецька астроблема".

156

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чернець В.М.

157

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

158

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянок в натурі (на місцевості).

159

Про затвердження Програми захисту трудових прав вивільнених працівників сільських рад та їх комунальних закладів (установ), що реорганізовані шляхом приєднання до Липовецької міської ради.

160

Про перенесення залишку коштів Богданівської сільської ради.

161

Про затвердження Статуту Липовецького закладу дошкільної освіти №1 Липовецької міської ради Вінницького районну Вінницької області у новій редакції.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь