Пошук

6 сесія (22.01.21 р.)

Результати відкритого поіменного голосування

Протокол

102

Про перейменування Білозерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Липовецької районної ради Вінницької області та затвердження Статуту у новій редакції.

103

Про перейменування Зозівської загальноосвітньої школи I-III ст. Липовецької районної ради Вінницької області та затвердження Статуту у новій редакції.

104

Про перейменування Іваньківської загальноосвітньої школи I-III ст. Липовецької районної ради Вінницької області та затвердження Статуту у новій редакції.

105

Про перейменування комунального опорного закладу освіти "Липовецька загальноосвітня школа I-III ст. №1 ім. В. Липківського Липовецької районної ради Вінницької області" та затвердження Статуту у новій редакції.

106

Про перейменування опорного закладу "Липовецька загальноосвітня школа I-III ст. №2 Липовецької районної ради Вінницької області" та затвердження Статуту у новій редакції.

107

Про перейменування Липовецької загальноосвітньої школи I-III ст. №3 Липовецької районної ради Вінницької області та затвердження Статуту у новій редакції.

108

Про перейменування опорного закладу "Лукашівська загальноосвітня школа I-III ст. Липовецької районної ради Вінницької області" та затвердження Статуту у новій редакції.

109

Про перейменування Нападівської загальноосвітньої школи I-II ст. Липовецької районної ради Вінницької області та затвердження Статуту у новій редакції.

110

Про перейменування Скитківської загальноосвітньої школи I-II ст. Липовецької районної ради Вінницької області та затвердження Статуту у новій редакції.

111

Про перейменування Струтинської загальноосвітньої школи I-II ст. Липовецької районної ради Вінницької області та затвердження Статуту у новій редакції.

112

Про перейменування Трощанської загальноосвітньої школи I-II ст. Липовецької районної ради Вінницької області та затвердження Статуту у новій редакції.

113

Про прийняття до комунальної власності Липовецької територіальної громади закладу "Навчально-виховний комплекс: Росошанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад "Сонечко" Росошанської ОТГ Липовецького району Вінницької області.

114

Про перейменування закладу "Навчально-виховний комплекс: Росошанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад "Сонечко" Росошанської ОТГ Липовецького району Вінницької області та затвердження Статуту у новій редакції.

115

Про перейменування Дитячо-юнацького центру Липовецького району та затвердження Статуту у новій редакції.

116

Про затвердження Статуту Липовецької дитячо-юнацької спортивної школи у новій редакції.

117

Про перейменування Комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Липовецької районної ради Вінницької області та затвердження Статуту у новій редакції.

118

Про перейменування Липовецького ясла-сад № 1 м. Липовець та затвердження Статуту у новій редакції.

119

Про перейменування Липовецького ясла-сад № 2 м. Липовець та затвердження Статуту у новій редакції.

120

Про перейменування Комунального закладу "Дитячий дошкільний заклад "Сонечко" с. Зозів Липовецького району та затвердження Статуту у новій редакції.

121

Про перейменування Комунального закладу "Дитячий дошкільний заклад "Сонечко" с. Зозівка та затвердження Статуту у новій редакції.

122

Про перейменування Комунального закладу "Дитячий дошкільний заклад "Сонечко" с. Попівка Липовецького району" та затвердження Статуту у новій редакції.

123

Про перейменування Комунального закладу "Дитячий дошкільний заклад села Лукашова Липовецького району "Пролісок" та затвердження Статуту у новій редакції.

124

Про перейменування Комунального закладу "Дитячий дошкільний заклад с. Нападівка" та затвердження Статуту у новій редакції.

125

Про перейменування Комунального закладу "Дитячий дошкільний заклад "Ромашка" с. Славна та затвердження Статуту у новій редакції.

126

Про перейменування Трощанського дитячого саду та затвердження Статуту у новій редакції.

127

Про перейменування Липовецької дитячої музичної школи та затвердження Статуту у новій редакції.

128

Про перейменування Липовецької центральної районної бібліотеки та затвердження Статуту у новій редакції.

129

Про зміну органу підпорядкування та упорядкування оплати праці бібліотек Липовецької міської ради.

130

Про перейменування Липовецького районного будинку культури та затвердження Статуту у новій редакції.

131

Про зміну органу підпорядкування та упорядкування оплати праці клубних закладів Липовецької міської ради

132

Про затвердження Положення про цільовий фонд Липовецької міської територіальної громади

133

Про внесення змін до рішення 3 сесії міської ради 8 скликання від 21 грудня 2020 року № 42 "Про місцевий бюджет Липовецької міської територіальної громади на 2021 рік".

134

Про створення комісій щодо приймання-передачі закладів охорони здоров'я з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району в комунальну власність Липовецької територіальної громади.

135

Про створення комісій щодо приймання-передачі закладів освіти з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району в комунальну власність Липовецької територіальної громади.

136

Про внесення змін до рішення 77 сесії 7 скликання від 12 листопада 2020 року № 816 "Про створення служби у справах дітей Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області, затвердження Положення про службу у справах дітей та вжиття заходів щодо його державної реєстрації".

137

Про внесення змін до рішення 77 сесії 7 скликання від 12 листопада 2020 року №817 "Про створення відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області, затвердження Положення про відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства та вжиття заходів щодо його державної реєстрації".

138

Про перейменування Липовецької міської ради Липовецького району Вінницької області.

139

Про внесення змін до рішення 77 сесії 7 скликання від 12 листопада 2020 року № 814 "Про створення фінансового управління Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області, затвердження Положення про фінансове управління та вжиття заходів щодо його державної реєстрації".

140

Про внесення змін до рішення 77 сесії 7 скликання від 12 листопада 2020 року № 815 "Про створення управління освіти, культури, молоді та спорту Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області, затвердження Положення про управління освіти, культури, молоді та спорту та вжиття заходів щодо його державної реєстрації".

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь