Пошук

10 сесія (25.02.21 р.)

Результати відкритого поіменного голосування

Протокол

174

Про завершення реорганізації Богданівської сільської ради Липовецького району Вінницької області шляхом її приєднання до Липовецької міської ради та затвердження Передавального акту.

175

Про завершення реорганізації Вербівської сільської ради Липовецького району Вінницької області шляхом її приєднання до Липовецької міської ради та затвердження Передавального акту.

176

Про завершення реорганізації Війтовецької сільської ради Липовецького району Вінницької області шляхом її приєднання до Липовецької міської ради та затвердження Передавального акту.

177

Про завершення реорганізації Зозівської сільської ради Липовецького району Вінницької області шляхом її приєднання до Липовецької міської ради та затвердження Передавального акту.

178

Про завершення реорганізації Зозівківської сільської ради Липовецького району Вінницької області шляхом її приєднання до Липовецької міської ради та затвердження Передавального акту.

179

Про завершення реорганізації Іваньківської сільської ради Липовецького району Вінницької області шляхом її приєднання до Липовецької міської ради та затвердження Передавального акту.

180

Про завершення реорганізації Лозуватської сільської ради Липовецького району Вінницької області шляхом її приєднання до Липовецької міської ради та затвердження Передавального акту.

181

Про завершення реорганізації Лукашівської сільської ради Липовецького району Вінницької області шляхом її приєднання до Липовецької міської ради та затвердження Передавального акту.

182

Про завершення реорганізації Нападівської сільської ради Липовецького району Вінницької області шляхом її приєднання до Липовецької міської ради та затвердження Передавального акту.

183

Про завершення реорганізації Попівської сільської ради Липовецького району Вінницької області шляхом її приєднання до Липовецької міської ради та затвердження Передавального акту.

184

Про завершення реорганізації Росошанської сільської ради Липовецького району Вінницької області шляхом її приєднання до Липовецької міської ради та затвердження Передавального акту.

185

Про завершення реорганізації Скитківської сільської ради Липовецького району Вінницької області шляхом її приєднання до Липовецької міської ради та затвердження Передавального акту.

186

Про завершення реорганізації Славнянської сільської ради Липовецького району Вінницької області шляхом її приєднання до Липовецької міської ради та затвердження Передавального акту.

187

Про завершення реорганізації Струтинської сільської ради Липовецького району Вінницької області шляхом її приєднання до Липовецької міської ради та затвердження Передавального акту.

188

Про завершення реорганізації Трощанської сільської ради Липовецького району Вінницької області шляхом її приєднання до Липовецької міської ради та затвердження Передавального акту.

189

Про завершення реорганізації Щасливської сільської ради Липовецького району Вінницької області шляхом її приєднання до Липовецької міської ради та затвердження Передавального акту.

190

Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються відділом надання адміністративних послуг (ЦНАП) виконавчого комітету Липовецької міської ради.

191

Про затвердження Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг у Липовецькій міській раді Вінницького району Вінницької області на 2021 - 2023 роки.

192

Про затвердження Регламенту відділу надання адміністративних послуг "ЦНАП" виконавчого комітету Липовецької міської ради.

193

Про затвердження Положення про сектор цивільного захисту, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Липовецької міської ради.

194

Про затвердження Положення про відділ економічного аналізу та залучення інвестицій виконавчого комітету Липовецької міської ради.

195

Про затвердження Положення про земельний відділ виконавчого комітету Липовецької міської ради.

196

Про затвердження Положення про відділ бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення виконавчого комітету Липовецької міської ради.

197

Про внесення змін до рішенням 3 сесії Липовецької міської ради 8 скликання від 21 грудня 2020 року № 64 "Про затвердження структури штатної чисельності ради, встановлення надбавок, преміювання та надання матеріальних допомог у 2021 році" (зі змінами).

198

Про перейменування комунального підприємства "Липовецька районна дирекція кіновідеомережі" Липовецької районної ради та затвердження Статуту у новій редакції.

199

Про внесення змін до рішення 3 сесії міської ради 8 скликання від 21 грудня 2020 року № 43 "Про затвердження Міських програм".

200

Про реорганізацію Комунального закладу "Липовецький міський центр соціальних служб" Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області шляхом приєднання до Комунальної установи "Липовецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)".

201

Про зміну засновника, найменування комунального підприємства "РОСОШАКОМУНСЕРВІС" Росошанської сільської об'єднаної територіальної громади Липовецького району Вінницької області та затвердження Статуту у новій редакції.

202

Про надання дозволу на демонтаж дорожнього знаку 3.34. "Зупинку заборонено" по вулиці Героїв Майдану в м. Липовець.

203

Про передачу мереж зовнішнього (вуличного) освітлення, що знаходяться у комунальній власності Липовецької територіальної громади, в господарське відання комунальному підприємству "Комунсервіс" Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області.

204

Про затвердження актів приймання-передачі комунальних установ, закладів, підприємств Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області.

205

Про участь у відборі об'єктів вулично-дорожньої мережі населених пунктів за рахунок субвенції у сфері дорожнього господарства.

206

Про внесення змін до рішення 1 сесії міської ради 8 скликання від 4 грудня 2020 року № 25 "Про затвердження персонального складу виконавчого комітету" (зі змінами).

207

Про виконання обов'язків старости сіл Щаслива, Білозерівка, Королівка, селища Підлісне.

208

Про затвердження Тимчасового положення щодо встановлення розміру ставок орендної плати за користування земельними ділянками на території Липовецької територіальної громади.

209

Про зменшення розміру орендної плати за земельну ділянку.

210

Про внесення змін до договорів оренди землі та заміна сторони договору - орендаря.

211

Про поновлення договору оренди земельної ділянки ФОП Гоголь Ю.А.

212

Про поновлення договору оренди земельної ділянки гр. Шваюн Ю.П.

213

Про поновлення договору оренди земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ЛАВІН".

214

Про продовження договору оренди комунального майна без проведення аукціону та включення об'єкта нерухомого майна до Переліку другого типу.

215

Про затвердження Переліку підприємств, установ і організацій, що надають соціально важливі послуги населенню Липовецької територіальної громади.

216

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

217

Про припинення права користування земельними ділянками.

218

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

219

Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

220

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості під проектними польовими дорогами за межами населеного пункту села Лозувата.

221

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості під проектними польовими дорогами за межами населених пунктів сіл Славна, Ганнівка, Улянівка.

222

Про депутатські запити.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь