Пошук

54 сесія (21.07.23 р.)

1457 «Про затвердження звіту про виконання бюджету Липовецької територіальної громади за І півріччя 2023 року»

1458 «Про внесення змін до рішення 29 сесії міської ради 8 скликання від 10 лютого 2022 року № 794 «Про затвердження «Комплексної оборонно-правоохоронної програми Липовецької територіальної громади на 2022-2025 роки» (зі змінами)»

1459 «Про внесення змін до рішення 26 сесії міської ради 8 скликання від 23 грудня 2021 року № 660 «Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Липовецької територіальноїгромади на 2022-2024 роки» (зі змінами)»

1460 «Про внесення змін до рішення 24 сесії міської ради 8 скликання від 18 листопада 2021 року № 566 «Про затвердження Програми «Питна вода Липовецької територіальної громади на 2022-2024 роки» (зі змінами)»

1461 «Про внесення змін до рішення 24 сесії міської ради 8 скликання від 18 листопада 2021 року № 565 «Про затвердження Програми утримання та розвитку інфраструктури доріг на території Липовецької територіальної громади на 2022-2024 роки» (зі змінами)»

1462 «Про затвердження Антикризового плану реагування на випадок припинення газопостачання, електропостачання та надання телекомунікаційних послуг на 2023-2024 роки у Липовецькій територіальній громаді»

1463 «Про перейменування вулиць, провулків, проїздів, тупіків в населених пунктах Липовецької територіальної громади»

1464 «Про внесення змін до рішення 44 сесії міської ради 8 скликання від 22 грудня 2022 року № 1111 «Про місцевий бюджет Липовецької територіальної громади на 2023 рік» (із змінами)»

1465 «Про внесення змін до рішення 44 сесії міської ради 8 скликання від 22 грудня 2022 року № 1114 «Про Програму економічного і соціального розвитку Липовецької територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами)»

1466 «Про затвердження фінансового плану зі змінами Комунального некомерційного підприємства «Липовецька міська лікарня» Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області на 2023 рік»

1467 «Про винесення на громадське обговорення проєкту рішення «Про реорганізацію Білозерівського ліцею Липовецької міської ради Вінницької області шляхом перетворення у Білозерівську гімназію Липовецької міської ради Вінницької області»

1468 «Про винесення на громадське обговорення проєкту рішення «Про реорганізацію Іваньківського ліцею Липовецької міської ради Вінницької області шляхом перетворення в Іваньківську гімназію Липовецької міської ради Вінницької області»

1469 «Про винесення на громадське обговорення проєкту рішення «Про реорганізацію Лукашівського ліцею Липовецької міської ради Вінницької області шляхом перетворення у Лукашівську гімназію Липовецької міської ради Вінницької області»

1470 «Про винесення на громадське обговорення проєкту рішення «Про ліквідацію філії «Славнянська гімназія Липовецького ліцею № 1 ім. В. Липківського Липовецької міської ради Вінницької області»

1471 «Про винесення на громадське обговорення проєкту рішення «Про ліквідацію філії «Струтинська гімназія Липовецького ліцею № 2 Липовецької міської ради Вінницької області»

1472 «Про винесення на громадське обговорення проєкту рішення «Про ліквідацію філії «Трощанська гімназія Липовецького ліцею № 2 Липовецької міської ради Вінницької області»

1473 «Про внесення змін до Статуту Липовецького ліцею № 1 ім. В. Липківського Липовецької міської ради Вінницької області та затвердження його у новій редакції»

1474 «Про внесення змін до Статуту Липовецького ліцею № 2 Липовецької міської ради Вінницької області та затвердження його у новій редакції»

1475 «Про внесення змін до Статуту Лукашівського ліцею Липовецької міської ради Вінницької області та затвердження його у новій редакції»

1476 «Про внесення змін до Статуту Нападівської гімназії Липовецької міської ради Вінницької області та затвердження його у новій редакції»

1477 «Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Липовецьводоканал» Липовецької міської ради Вінницької області та затвердження його у новій редакції»

1478 «Про затвердження Статуту Комунального закладу «Липовецький міський будинок культури» Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області у новій редакції»

1479 «Про затвердження Статуту Дитячої музичної школи Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області у новій редакції»

1480 «Про затвердження Статуту Комунального закладу «Липовецької публічної бібліотеки» Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області у новій редакції»

1481 «Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Липовецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області у новій редакції»

1482 «Про передачу та закріплення майна комунальної власності Липовецької територіальної громади на праві оперативного управління Росошанському ліцею Липовецької міської ради Вінницької області»

1483 «Про передачу в оренду майна комунальної власності Липовецької територіальної громади, що розташоване за адресою: вул. Б. Хмельницького, 1и, с. Щаслива, Вінницький район, Вінницька область, та включення об’єктів нерухомого майна до Переліку другого типу»

1484 «Про передачу в оренду майна комунальної власності Липовецької територіальної громади, що розташоване за адресою: вул. Першотравнева, 19а, с. Ясенки, Вінницький район, Вінницька область, та включення об’єкта нерухомого майна до Переліку другого типу»

1485 «Про передачу в оренду майна комунальної власності Липовецької територіальної громади, що розташоване за адресою: вул. А. Ковбасюка, 5, м. Липовець, Вінницький район, Вінницька область, та включення об’єкта нерухомого майна до Переліку другого типу»

1486 «Про передачу в оренду майна комунальної власності Липовецької територіальної громади, що розташоване за адресою: вул. Струтинського, 7, с. Хороша, Вінницький район, Вінницька область, та включення об’єкта нерухомого майна до Переліку другого типу»

1487 «Про передачу в оренду майна комунальної власності Липовецької територіальної громади, що розташоване за адресою: вул. Гагаріна, 1а, с. Струтинка, Вінницький район, Вінницька область, та включення об’єкта нерухомого майна до Переліку другого типу»

1488 «Про передачу в оренду майна комунальної власності Липовецької територіальної громади, що розташоване за адресою: вул. Поповича, 30а, с. Білозерівка, Вінницький район, Вінницька область, та включення об’єкта нерухомого майна до Переліку другого типу»

1489 «Про передачу в оренду майна комунальної власності Липовецької територіальної громади, що розташоване за адресою: вул. Центральна, 48а, с. Лозувата, Вінницький район, Вінницька область, та включення об’єкта нерухомого майна до Переліку другого типу»

1490 «Про передачу в оренду майна комунальної власності Липовецької територіальної громади, що розташоване за адресою: вул. Незалежності, 2а, с. Попівка, Вінницький район, Вінницька область, та включення об’єкта нерухомого майна до Переліку другого типу»

1491 «Про передачу в оренду майна комунальної власності Липовецької територіальної громади, що розташоване за адресою: вул. Волинська, 1а, с. Богданівка, Вінницький район, Вінницька область, та включення об’єкта нерухомого майна до Переліку другого типу»

1492 «Про передачу в оренду майна комунальної власності Липовецької територіальної громади, що розташоване за адресою: вул. Центральна, 9, с. Нападівка, Вінницький район, Вінницька область, та включення об’єкта нерухомого майна до Переліку другого типу»

1493 «Про передачу в оренду майна комунальної власності Липовецької територіальної громади, що розташоване за адресою: вул. Незалежності, 41, с. Очитків, Вінницький район, Вінницька область, та включення об’єкта нерухомого майна до Переліку другого типу»

1494 «Про надання згоди Комунальному закладу «Липовецький міський будинок культури» Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області на передачу в оренду частин адміністративних будівель (будинків культури) та включення їх до Переліку другого типу»

1495 «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Липовець»

1496 «Про звільнення головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Липовецька міська лікарня» Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області у зв’язку із закінченням терміну дії контракту»

1497 «Про внесення змін до рішення 14 сесії міської ради 8 скликання від 28 травня 2021 року № 349 «Про закріплення депутатів міської ради 8 скликання за виборчими округами» (зі змінами)»

1498 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності»

1499 «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельних ділянок громадянам»

1500 «Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання в оренду СТОВ «ПОДІЛЛЯ» невитребуваних земельних ділянок (паїв)»

1501 «Про надання дозволу КП «ЛИПОВЕЦЬВОДОКАНАЛ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури»

1502 «Про надання дозволу КП «ЛИПОВЕЦЬВОДОКАНАЛ» на розроблення проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок комунальної власності»

1503 «Про надання дозволу гр. ГОРОБЕЦЬ Юлії Сергіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва»

1504 «Про надання дозволу ЛИПОВЕЦЬКІЙ РАЙОННІЙ СПІЛЦІ СПОЖИВЧИХ ТОВАРИСТВ та гр. ТУРБОВЕЦЬ Тамарі Антонівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі»

1505 «Про надання дозволу гр. ФАЛЬКІВСЬКОМУ Сергію Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби»

1506 «Про надання дозволу гр. ДЗЮБІ Михайлу Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту»

1507 «Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду гр. ШЕВЧУКУ Володимиру Володимировичу земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення»

1508 «Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду гр. СМАЛЮХУ Юрію Вікторовичу земельних ділянок для іншого сільськогосподарського призначення»

1509 «Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду гр. ГОЛОВАНЧУК Світлані Анатоліївні земельних ділянок для іншого сільськогосподарського призначення»

1510 «Про внесення змін до договору оренди землі № 53/03-04 від 17 лютого 2016 року в частині заміни сторони договору»

1511 «Про внесення змін до договору оренди землі № 77/08-06 від 13 жовтня 2021 року в частині заміни сторони договору»

1512 «Про внесення змін до договору оренди землі № 78/03-04 від 02 листопада 2022 року в частині заміни сторони договору»

1513 «Про поновлення договору оренди землі на новий строк з СТОВ «ПОДІЛЛЯ» на земельні ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»

1514 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності, що розташована за межами с. Хороша Липовецької територіальної громади Вінницького району Вінницької області, право оренди на яку може бути реалізовано на земельних торгах»

1515 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності, що розташована за межами с. Нарцизівка Липовецької територіальної громади Вінницького району Вінницької області, право оренди на яку може бути реалізовано на земельних торгах»

1516 «Про затвердження проекту землеустрою та продаж права оренди на земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення, що розташована в с. Зозів Вінницького району Вінницької області, на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі електронного аукціону»

1517 «Про затвердження проекту землеустрою та продаж права оренди на земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення, що розташована в с. Білозерівка Вінницького району Вінницької області, на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі електронного аукціону»

1518 «Про затвердження проекту землеустрою та продаж права оренди на земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення, що розташована в с. Королівка Вінницького району Вінницької області, на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі електронного аукціону»

1519 «Про затвердження проекту землеустрою та продаж права оренди на земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення, що розташована за межами с. Росоша Липовецької територіальної громади Вінницького району Вінницької області, на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі електронного аукціону»

1520 «Про затвердження проекту землеустрою та продаж права оренди на земельні ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, що розташовані за межами с. Росоша Липовецької територіальної громади Вінницького району Вінницької області, на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі електронного аукціону»

1521 «Про продаж права оренди на земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення, що розташована за межами с. Попівка Липовецької територіальної громади Вінницького району Вінницької області, на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі електронного аукціону»

1522 «Про відмову у наданні дозволу на розроблення документації із землеустрою»

1523 «Про надання дозволу гр. ГУБРІЮ Віктору Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби»

1524 «Про надання дозволу гр. БОЙЧУКУ Петру Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі»

1525 «Про звіт голови постійної комісії міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту»

1526 «Про звернення депутатів Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області до Президента України щодо скасування підвищення ціни на електроенергію для побутових споживачів та введення мораторію на підвищення цін, тарифів ЖКГ на термін дії воєнного стану в Україні та шести місяців після його припинення»

1527 «Про звернення депутатів Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення прийняття законопроекту № 8401 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь