Пошук

Територіальна виборча комісія

Про прийняття присяги членами Липовецької міської територіальної виборчої комісії Вінницького району Вінницької області

Про початок виборчого процесу позачергових виборів Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року

Про виконання обов’язків голови Липовецької міської територіальної виборчої комісії Вінницького району Вінницької області Пінчук О.В. на платній основі з правом підпису Про спосіб оприлюднення рішень, прийнятих Липовецькою міською територіальною виборчою комісією Вінницького району Вінницької області

Про виконання обов’язків секретаря Липовецької міської територіальної виборчої комісії Вінницького району Вінницької області Радзивілом В.П. на платній основі

Про виконання обов’язків члена Липовецької міської територіальної виборчої комісії Вінницького району Вінницької області Кравчук Людмилою Степанівною на платній основі

Про прийняття на платній основі бухгалтера Липовецької міської територіальної виборчої комісії Вінницького району Вінницької області з правом підпису Рижко Юлію Володимирівну

Про прийняття на платній основі водія Липовецької міської територіальної виборчої комісії Вінницького району Вінницької області Черепашука Василя Дмитровича

Про прийняття на платній основі юриста Липовецької міської територіальної виборчої комісії Вінницького району Вінницької області Александрову Світлану Олександрівну

ВІДОМОСТІ про спеціальні рахунки територіальної виборчої комісії для внесення грошової застави

Про виконання обов’язків члена Липовецької міської територіальної виборчої комісії Вінницького району Вінницької області Бабчик С.В. на платній основі

Про порушення присяги членом Липовецької міської територіальної виборчої комісії.

Про реєстрацію Авраменка Василя Петровича кандидатом на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області висунутого шляхом самовисування, на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про реєстрацію Асаулюка Григорія Олександровича кандидатом на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області висунутого шляхом самовисування, на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про реєстрацію Авраменка Василя Петровича кандидатом на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області висунутого від ВІННИЦЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про порушення присяги членом Липовецької міської територіальної виборчої комісії.

Про реєстрацію Щербанюка Василя Яковича кандидатом на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області висунутого ВІННИЦЬКОЮ ОБЛАСНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ», на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про реєстрацію Юкала Юрія Анатолійовича кандидатом на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області висунутого Вінницькою Обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ», на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про реєстрацію Бичкова Віктора Михайловича кандидатом на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області висунутого Вінницькою обласною організацією політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року

Про реєстрацію Медуса Богдана Васильовича кандидатом на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області висунутого шляхом самовисування, на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про реєстрацію Швеця Сергія Сергійовича кандидатом на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області висунутого шляхом самовисування, на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про реєстрацію Нагурного Олексія Петровича кандидатом на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області висунутого шляхом самовисування, на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про реєстрацію Назаренко Олесі Олександрівни кандидатом на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області висунутого ВІННИЦЬКОЮ ОБЛАСНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА», на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про відмову в реєстрації представника з правом дорадчого голосу від Вінницької обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року

Про реєстрацію Капущака Михайла Юрійовича кандидатом на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області висунутого шляхом самовисування, на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про реєстрацію довірених осіб кандидата на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області Назаренко Олесі Олександрівни на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про реєстрацію довірених осіб кандидата на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області Бичкова Віктора Михайловича на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про затвердження кошторису видатків на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про реєстрацію довірених осіб кандидата на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області Авраменка Василя Петровича на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про реєстрацію довірених осіб кандидата на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області Щербанюка Василя Яковича на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про відхилення кандидатур до складу ДВК в зв’язку з одночасним внесенням від різних суб’єктів на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року

Про відхилення кандидатур до складу ДВК, які не відповідають вимогам до членів виборчої комісії на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про скасування реєстрації кандидата на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про залучених спеціалістів

Про призначення відповідального за виборчі фонди

Про уповноважену особу для здійснення державних закупівель на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області.

Про залучених спеціалістів

Про проведення жеребкування щодо визначення кандидатур, які підлягають включенню до складу відповідних дільничних виборчих комісій з позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про скасування реєстрації кандидата на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про уповноважену особу для здійснення державних закупівель на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області.

Про скасування реєстрації кандидата на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про скасування реєстрації кандидата на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про проведення жеребкування щодо включення кандидатур до складу дільничних виборчих комісій на позачергових місцевих виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про затвердження тексту виборчого бюлетеня з позачергових виборів Липовецького міського голови 31 жовтня 2021 року

Про виконання обов’язків члена Липовецької міської територіальної виборчої комісії Вінницького району Вінницької області на платній основі

Про внесення зміни до постанови Липовецької МТВК №33 від 13.10.2021 року про виконання обов’язків члена Липовецької міської територіальної виборчої комісії Вінницького району Вінницької області на платній основі

Про надання голові Липовецької МТВК права підпису фінансово-господарських документів

Про залучених спеціалістів в Липовецькій МТВК

Про внесення змін до постанови Липовецької МТВК №42 від 13.10.2021 року з виборів Липовецького міського голови 31 жовтня 2021 року «Про затвердження тексту виборчого бюлетеня з позачергових виборів Липовецького міського голови

Про утворення дільничних виборчих комісій виборчих дільниць з позачергових виборів Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року

Про внесення змін до Постанови №58 від 15 жовтня 2021 року

Про виконання обов’язків голови Липовецької міської територіальної виборчої комісії Вінницького району Вінницької області на платній основі

Про надання голові Липовецької МТВК права підпису фінансово-господарських документів

Про заміни в складі дільничних виборчих комісій виборчих дільниць з позачергових виборів Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року

Про замовлення протоколів дільничних виборчих комісій виборчих дільниць з виборів Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року

Про затвердження підприємства-виготовлювача виборчої документації згідно переговорної процедури

Про внесення змін до складу контрольної комісії

Про заміни в складі дільничних виборчих комісій виборчих дільниць з позачергових виборів Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року

Про заміни в складі дільничних виборчих комісій виборчих дільниць з позачергових виборів Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року

Про заміни в складі дільничних виборчих комісій виборчих дільниць з позачергових виборів Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року

Про заміни в складі дільничних виборчих комісій виборчих дільниць з позачергових виборів Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року

Про заміни в складі дільничних виборчих комісій виборчих дільниць з позачергових виборів Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року

Про розірвання договору з діловодом Липовецької МТВК Радзівілом В.П.

Про заміни в складі дільничних виборчих комісій виборчих дільниць з позачергових виборів Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року

Про реєстрацію довірених осіб кандидата на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області Швеця Сергія Сергійовича на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про реєстрацію довірених осіб кандидата на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області Медуса Богдана Васильовича на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про реєстрацію довірених осіб кандидата на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області Авраменка Василя Петровича на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про реєстрацію довірених осіб кандидата на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області Авраменка Василя Петровича на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про реєстрацію довіреної особи від кандидата на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про реєстрацію довіреної особи Остапчука Андрія Анатолійовича від кандидата на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області висунутого ВІННИЦЬКОЮ ОБЛАСНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА» Назаренко Олесі Олександрівни, на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про реєстрацію довіреної особи Дищука Володимира Олеговича від кандидата на посаду Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області висунутого ВІННИЦЬКОЮ ОБЛАСНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА» Назаренко Олесі Олександрівни, на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року.

Про заміни в складі дільничних виборчих комісій виборчих дільниць з позачергових виборів Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року

Про коригування додатків до Постанови №58 від 15.10.2021 року

Про зобов’язання Александрової С.О. надання письмового пояснення щодо невиконання покладених на неї комісією обов’язків

Про залучених спеціалістів

Про припинення виконання своїх обов’язків членом МТВК Бабчик С.В.

Про заміни в складі дільничних виборчих комісій виборчих дільниць з позачергових виборів Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року

Про заміни в складі дільничних виборчих комісій виборчих дільниць з позачергових виборів Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року

Про визнання обраним Бичкова В.М., 07.11.1961 р.н., міським головою на позачергових виборах Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року

Про преміювання

Про реєстрацію Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області

Про преміювання членів ДВК

Про визнання та реєстрацію депутата Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області

Про припинення повноважень дільничних виборчих комісій виборчих дільниць з позачергових виборів Липовецького міського голови Вінницького району Вінницької області 31 жовтня 2021 року

 

Звіт Авраменко В.П.

Звіт Авраменко В.П. (Додаток)

Звіт Назаренко О.О.

Звіт Щербанюк В.Я.

Звіт Юкало Ю.А.

 

Постанова Липовецької міської територіальної виборчої комісії Вінницького району Вінницької області від 10 травня 2023 року № 1

Постанова Липовецької міської територіальної виборчої комісії Вінницького району Вінницької області від 19 травня 2023 року № 2

Постанова Липовецької міської територіальної виборчої комісії Вінницького району Вінницької області від 15 червня 2023 року № 3

Постанова Липовецької міської територіальної виборчої комісії Вінницького району Вінницької області від 15 червня 2023 року № 4

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь