Пошук

ДОЛУЧАЙСЯ ДО БРИГАД ДОБРОВОЛЬЦІВ

Дата: 15.02.2023 14:12
Кількість переглядів: 146

 

Фото без опису"Гвардія наступу": які умови вступу, зарплата та бойові завдання чекають на охочих. Пояснюємо
Що таке “Гвардія наступу”
Ця кампанія була ініційована Офісом Президента України, Міністерством внутрішніх справ. Це не мобілізація – набір проходить на добровільних засадах.
Охочих набирають до Нацполіції України, до Державної прикордонної служби та Національної гвардії високовмотивованих людей, які готові служити у відповідних бригадах для звільнення наших земель від загарбників та відвойовування наших територій.
У нас є досвід ще з 2014 року, під час набору добровольців. Тоді, як показала практика, добровольці – це саме ті люди, які готові віддати свої життя, не шкодуючи своїх сил, здоров’я, щоб відвоювати свою рідну землю.
Бригада “Лють”
Це – штурмова бригада Нацполіції України, яка буде налічувати 4300 бійців загалом по Україні. Вона включатиме в себе полк особливого призначення “Сафарі” чисельністю 1200 чоловік, які будуть дислокуватися в Києві й Київській області. Також це буде полк “Цунамі” (1200 чоловік) – Одеса й Одеська область. Батальйон “Луганськ-1” імені Героя України Сергія Губанова (600-700 чоловік), місце дислокації – Дніпропетровська область. Ще буде артилерійський полк, який буде дислокуватися в Житомирській області. І сам апарат цього департаменту буде розташований у місті Києві.
Регіональних підрозділів у кожній області не буде, створюється один-єдиний департамент.
Інші військові формування
Всього буде вісім штурмових бригад: шість – у Нацгвардії України, Нацполіцію представлятиме бригада “Лють”, Держприкордонслужбу – бригада “Сталевий кордон”. Вона створена для захисту кордону, для відбиття нападу з боку держави-агресора.
Завдання
Це – не окопні війська. Відповідно, перед тим, як вони будуть відправлені до участі в бойових діях, звичайно, вони навчання й бойове злагодження з іншими формуваннями, з якими вони будуть виконувати завдання.
Говорити про те, що вони відразу будуть кинуті в бій, ми не можемо. Оскільки саме поняття й специфіка роботи штурмової бригади уособлює в собі знешкодження диверсійно-розвідувальних груп, проведення зачисток, участі у звільнення окупованих територій, розмінування деокупованих територій, підтримання публічної безпеки й порядку на деокупованих територіях, і багато інших завдань, специфічних саме для цих бригад.
Як приєднатися
Звернутись на гарячу лінію (080 010 00 20) або подати свою заявку через офіційний сайт. І вже звідти опрацьовуються ті анкети, відповідно до того органу, який обрав доброволець.
Вимоги
Основні вимоги до добровольців – це висока вмотивованість та задовільний стан фізичного здоров’я.
Щодо відбору до бригади “Лють”: це можуть бути громадяни від 18 до 55 років, освіта – середня або вища, фізична підготовленість.
Щодо інших формувань – вимоги приблизно такі ж.
Інформує сектор цивільного захисту, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету міської ради за матеріалами Суспільне Новини


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь