Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика!

Ваша праця вимагає високого професіоналізму, пильності та відповідальності,  іноді навіть пов’язана з ризиком для життя. Вам доводиться працювати в екстремальних умовах, приймати складні рішення з метою запобігання надзвичайних ситуацій.
Важко назвати галузь або сферу діяльності, яка б не залежала від Вашої щоденної напруженої праці. Завдяки Вам у нашій громаді безперебійно працюють дитячі садки, школи, лікарні, державні установи, підприємства промисловості, транспорту і зв’язку.
Від імені жителів Липовецької територіальної громади  висловлюємо Вам глибоку вдячність за світло, тепло і затишок у наших оселях, освітлені вулиці та площі наших населених пунктів.
Шановні енергетики, дякуємо Вам за сумлінну і наполегливу працю. Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорого настрою, мирного неба і впевненості в завтрашньому дні. Нехай завжди зігріває Вас вогник родинного тепла  – джерело любові, віри та надії.

 

З повагою та найкращими побажаннями, за дорученням виконавчого комітету та депутатського корпусу Липовецької міської ради
Міський голова               Віктор БИЧКОВ