Сьогодні наша країна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Лише завдяки самопожертві ліквідаторів, які заплатили власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення. 

Ліквідатори Чорнобильської катастрофи – приклад самопожертви та самовідданості. Тож у День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС низько схиляємо голови перед тими, хто віддав життя, зупиняючи ядерну катастрофу, хто відвів біду від прийдешніх поколінь.

Висловлюємо щиру подяку усім, хто не шкодуючи свого здоров’я і життя, працював в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати розбурхану стихію некерованої ядерної реакції. Велика вам шана і подяка за відвагу, патріотизм і мужність.

Щиро бажаємо вам та вашим рідним міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, добра й злагоди. Нехай сонце зігріває вас своїм теплом ще багато-багато років, а поруч з вами буде людська подяка та шана!

Нехай залишиться у минулому і ніколи не повториться жахіття Чорнобильської катастрофи.

 

З повагою, за дорученням виконавчого комітету та депутатського корпусу Липовецької міської ради

Міський голова                 Віктор БИЧКОВ