26 листопада, в залі засідань міської ради відбулося засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Депутати зібралися для розгляду питання про експертний висновок щодо регуляторного впливу проєкту рішення виконавчого комітету Липовецької міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування на території Липовецької територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу.

В ході роботи присутні заслухали начальника відділу економічного аналізу та залучення інвестицій виконавчого комітету міської ради Юрія Станіславського, який ознайомив членів постійної комісії з проєктом рішення.

В обговоренні питання взяли участь голова постійної комісії Микола Бондаренко та члени постійної комісії Людмила Козак, Наталія Погорєлова.

Враховуючи проведену експертизу, постійна комісія міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва вирішила, що регуляторний акт – проєкт рішення виконавчого комітету «Про затвердження Порядку проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування на території Липовецької територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу відповідає усім принципам державної регуляторної політики, встановленим вимогам статей 4 та 8 ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у  сфері господарської діяльності».