Знову наприкінці осені стукає у наші серця трагічна дата – День пам’яті жертв Голодоморів 1932-1933 років.

Сьогодні, 26 листопада у місті Липовець відбулося вшанування цієї сумної дати.

Вшанувати пам’ять українців, які стали жертвами геноциду вчиненого проти українського народу прийшли - міський голова Віктор Бичков, секретар міської ради Олеся Назаренко, керівний склад міської ради, жителі міста.

З Божим словом до присутніх звернувся настоятель Православної Церкви Святого Воскресіння Христового протоієрей Василь Загорянський та відслужив поминальну панахиду за загиблими мучениками нашої історії та жертвами небаченої жорстокості.

Присутні запалили скорботну свічу, вшанували пам'ять жертв голодоморів хвилиною мовчання,  поклали квіти до пам’ятного знаку.

Запалені лампадки та квіти, поклали керівники міської ради до пам’ятних знаків жертвам голодоморів, що знаходяться на кладовищах міста Липовець.

Голодомор 1932-1933 рр. – це жахлива сторінка історії нашого народу, на якій чорними літерами записані мільйони загиблих душ. Ще й до сьогодні спогад про страшний голод в Україні – незагоєна рана, невичерпаний біль, непрощений злочин. Нехай пам’ять про усіх невинних жертв Голодомору згуртує нас, додасть нам мудрості і наснаги на благо світлого майбутнього.