Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Липовецької міської ради запрошує усіх бажаючих долучитись до громадського обговорення  щодо перейменування вулиці Карла Маркса в селі Гордіївка.

Пропозицію щодо перейменування об’єкта топоніміки вніс староста населених пунктів Троща та Гордіївка ЧИГРИН Василь Дмитрович.

Громадське обговорення проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Захід відбудеться 12 листопада поточного року об 11.00 год. у приміщенні Липовецької міської ради за адресою: м. Липовець вул. Героїв Майдану, 4 (зал засідань, другий поверх).

Засідання проходитиме з дотриманням встановлених правил і норм щодо карантину та з використанням відповідних засобів індивідуального захисту.