Днями заступник міського голови Ольга Фоміна спільно з начальником відділу соціального захисту та охорони здоров‘я Віктором Любченком здійснили моніторинговий візит до Комунального некомерційного підприємства «Липовецька міська лікарня» з метою перевірки стану ремонтних робіт з доступності приміщення поліклініки для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Станом на сьогоднішній день у поліклініці проводиться ремонт частини приміщень з улаштуванням засобів доступності для осіб з інвалідністю.

Варто відзначити, спрямовані кошти на ремонт у сумі 320 тис. грн. Липовецька ТГ отримала вигравши проект "Піклування про людей з обмеженими фізичними можливостями як ознака цивілізованості громади" у конкурсі Вінницької обласної Ради «Комфортні громади».

Суму 497.974 тис. грн.  виділила з місцевого бюджету Липовецька міська рада. Не залишились осторонь і ТОВ «Колорит Агро», СТ«Юлія», ПСП «Агрофірма Нападівська», ФГ «Магденко Л. М.», ПП «Липовецька цегельня» вони також зробили свій внесок – виділивши по 10,0 тис. грн., найближчим часом, кошти у сумі 50.0 тис.грн. надійдуть від ПрАТ"Зернопродукт МХП". 

Під час візиту керівники зустрілися з головним лікарем КНП «Липовецька міська лікарня»  Липовецької міської ради Олександром Дмитруком та  оглянули стан  виконаних робіт.

Сьогодні у поліклініці наявні такі засоби доступності, які відповідають вимогам ДБН:

-облаштування вхідної групи;

-тактильні доріжки для незрячих;

-забезпечено безперешкодний шлях руху всередині будівлі;

-пандус;

-поручні;

-облаштовано санітарну кімнату для доступності мало мобільних груп населення;

-виконані роботи по доступності всередині приміщення (ширина дверних відкритих прорізів у стіні, а також виходів із приміщень із коридорів не менше 0,9м.),

-замінені усі двері до кабінетів та дверні прорізи без порогів.