Проведено засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги

Сьогодні, 10 червня під головуванням заступника міського голови Ольги Фоміної відбулося засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям територіальної громади.

Жителі Богданівки дбають про порядок у селі

Незважаючи на те, що двомісячник з благоустрою Липовецької територіальної громади підійшов до завершення 31 травня 2021 року, жителі сіл та селищ нашої громади продовжують дбати про чистоту та порядок на своїх територіях.

Інформаційна зустріч з представниками управління у справах медіа та комунікацій обласної Ради

08 червня управління у справах медіа та комунікацій виконавчого апарату обласної Ради провело інформаційну зустріч для представників сільських, селищних та міських рад, які у громадах відповідають за висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування та за зв’язок із засобами масової інформації.

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області

Правові підстави проведення конкурсу: Відповідно до частини другої статті 13 Закону України «Про соціальні послуги», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів від 3 березня 2020 р. № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг Липовецької міської ради, затвердженого рішенням 14 сесії Липовецької міської ради 8 скликання від 28 травня 2021р. № 332:

Оголошено про початок конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців

Підготовлений бізнес-план потрібно буде подати до 02 серпня 2021 року до 18:00 в електронному вигляді на e-mail: stina.org@gmail.com та друкованому вигляді за адресою: м.Вінниця, вул. Театральна 14, оф. 205, або на відділення Нової Пошти, відділення 3, вул. Соборна 89, отримувач Вознюк Оксана Петрівна, тел. 0671745691, комісію оплачує відправник.