Спільне засідання постійних комісій міської ради

15 червня, відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва; з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту; з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту; з гуманітарних питань.

Відбулося засідання комісії з питань нагород

15 червня, заступник міського голови Ольга Фоміна провела засідання комісії з питань відзначення професійних свят, ювілейних дат заохочення за заслуги перед Липовеччиною.

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Липовецької міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в Липовецькій територіальній громаді Вінницького району Вінницької області»

Цей аналіз регуляторного впливу розроблений на виконання та з дотриманням вимог Закону України «Про рекламу», враховуючи Постанову Кабінету міністрів України від 29.12.2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160-ІV та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 р. №308. Проект рішення Липовецької міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в Липовецькій територіальній громаді» відповідає пріоритетам Програми економічного і соціального розвитку Липовецької територіальної громади на 2021 рік, Стратегії розвитку Липовецької територіальної громади на період до 2030 року та ефективного розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах Липовецької територіальної громади.