ПЕРЕМАГАЄМО РАЗОМ!

У спортивній залі ДЮСШ пройшла першість Вінницької територіальної організації ВФСТ "Колос" з волейболу серед жіночих команд, під час якої визначено переможця серед жіночих волейбольних команд чотирьох громад - Гайсинської, Липовецької, Оратівської та Северинівської.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Споряджали нашого Захисника до війської частини за місцем призначення. Сьогодні у КЗ "Міський будинок культури" Воїну ще додали маскувальні сітки, зроблені з любов"ю дівчатами, інструмент, засоби гігієни, газові балончики для розпалювання і т.і.

ЦІКАВА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ

Фонд громади «Подільська громада» оголошує музичний стипендіальний експрес-конкурс для молоді від корпоративного фонду гурту «ТіК». Запрошуємо до участі: • талановитих дітей та молодь віком від 5 до 16 років • які проживають у Вінниці або Вінницькій області • навчаються або хочуть навчатися в музичних освітніх закладах. Максимальний розмір стипендії: 7 000 грн. Її можна використати на оплату навчання, придбання необхідних для розвитку талантів інструментів/деталей до них чи іншого приладдя, щоб підтримати та допомогти розвинути талант.  Для участі в конкурсі потрібно: 1. Заповнити коротку аплікаційну форму (завантажити форму для заповнення можна тут: http://surl.li/floyn) 2. Записати короткий відеоролик «Я і музика» (максимум – 1 хвилина) за участю конкурсанта/ки. У цьому ролику заявник/ця має виконати 2 завдання: Розповісти коротку історію про важливість музики в його/її житті під час війни. І відповісти на питання: «Чому саме я маю отримати цю стипендію? На що витрачу?». 3. Надати рекомендаційний лист від навчального закладу, де навчається, або інші листи від педагогів, керівників колективів тощо (за наявності). 4. Довідка про соціальний статус родини, в якій проживає заявник/ця (за наявності).  Усе це сформувати в лист і надіслати на електронну пошту podolfond@gmail.com з темою «Заявка на стипендіальний конкурс». Дедлайн подачі заявки: 31 березня. Більше тут: http://surl.li/flpus  Довідки за телефоном: 097 61 311 51  Стипендіальний експрес-конкурс гурту «ТіК» реалізується в межах проєкту «Екстрена підтримка фондів громад» у рамках Угоди між Фондом Ч.С. МОТТА та ГО «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину Isar Ednannia.