ЯК ПОВОДИТИ СЕБЕ З ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ

ЦЕ - ВАЖЛИВО! Для популяризації знань з мінної безпеки пропонуємо ознайомитись з навчально-методичним матеріалом онлайн-курсу та відео уроків на освітній платформі «Зрозуміло» щодо основ мінної безпеки : онлайн-курс «Дивись під ноги! Дивись куди ідеш!» за посиланням: https://courses.zrozumilo.in.ua/.../course-v1:eef.../about відео урок для дітей «Обережно: міни» за посиланням : https://courses.zrozumilo.in.ua/.../course-v1:EEF.../about Інформує сектор цивільного захисту, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету міської ради. Освітні матеріали погоджені з ДСНС України. 

Працюють постійні комісії ради

На засіданні постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування , планування території, будівництва, архітектури, охорони пам"яток, історичного середовища та благоустрою депутати розглянули 26 питань, що входять до переліку на розгляд чергової 47 сесії міської ради.

ДО ПЕРЕМОГИ ЛИШЕ КРОК!

11 лютого у м. Тульчин відбувся вже IV етап Чемпіонату Вінницької області з футзалу серед юнаків 2010-11 років народження! Це був півфінал змагань, які розпочалися ще 21 січня! Вихованці Липовецької ДЮСШ вийшли у фінал обласних змагань, перемігши одноліток з Гнівані 5:1 та поступилися юнакам з Ямполя 0:2.

ЗБИРАЄМО КОШТИ НА ДРОН

Липовеччина долучилась до збору коштів на придбання дрона для наших бійців із 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка (59 ОМПБр,) , відповівши на заклик земляка , захисника Сергія Остапенка