РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Для бійців 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка , в якій чимало наших земляків, у міській раді передали сьогодні нападівчанином Віталієм Гривківським речі першої необхідності-металевий посуд, засоби гігієни, батарейки , спальник, плитоноску, теплі речі та кошти на пальне. Захисники тримають стрій в районі Бахмута.

ПРОАНАЛІЗУВАЛИ ВИКОНАНЕ І ОТРИМАЛИ ДОРУЧЕННЯ

Міський голова Віктор Бичков провів нараду із заступниками , керівниками управлінь, відділів та комунальних установ Липовецької міської ради. ✅️ Керівники доповіли про роботу та виконання доручень на минулому та інформували про плани роботи на поточний тиждень.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

На виконання доручення першого заступника Начальника обласної військової адміністрації Наталії Заболотної № 01.01-13/460 від 19.01.2023 року «Щодо запровадження на рівні територіальних громад системи психосоціальної підтримки населення, постраждалого від війни», розпочато вивчення потреб кожної сім’ї даної категорії в Липовецькій громаді.

ВИРІШУЄМО ПИТАННЯ СПІВПРАЦІ СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ ТА БДЖОЛЯРІВ

У залі засідань міської ради відбулась запланована спільна нарада бджолярів із сільгоспвиробниками, які орендують землі і працюють у територіальній громаді за головування міського голови Віктора Бичкова .