НАС НЕ ПОДОЛАТИ!

Вчергове гостинно приймали іллінчани наших культармійців із акцією " Повертайся живим!" , що відбулась в неділю на приринковій площі . Привітав на території Іллінецької громади наших культармійців її голова Володимир Ящук, досвідчені і заслужені працівники культури Микола Романов , Юлія Весна та взяли участь у благодійності.

ПРИВІТАЛИ СПІЛЧАН-ВОДІЇВ ЗІ СВЯТОМ

Із прийдешнім Днем автомобіліста та дорожника міський голова ВІктор Бичков, керуюча справами виконкому ОЛьга Русецька  та голова профкому міської ради Алла Козаченко привітали своїх спілчан водіїв, працівників міської ради та КП "Комунсервіс"

ПІДТРИМУЙМО ОДИН ОДНОГО!

Знову лине пісня над Липовцем і надихає нас на перемогу. Благодійна акція "Повертайся живим!", що пройшла сьогодні в Липовці за участі кращих творчих колективів Липовеччини, зібрала 11 907 грн. Загальна скарбничка акції знову попвнилась .на користь ЗСУ.

ОБ"ЄДНАЛИСЯ ЗАДЛЯ СПІЛЬНОЇ СПРАВИ!

В цю неділю День працівника автотранспорту, або, як його ще називають - День водія (не тільки ті шофери, хто сидить за кермом) і дорожника. Це офіційне свято всіх працівників дорожньо транспортної галузі в цілому. Сучасна економіка і промисловість успішна в тому числі і завдяки якісній роботі дорожньо транспортного господарства, автомобільного виробництва і машин, які допомагають нам підтримувати стан доріг і шляхопроводів.

ПЕРЕМОЖЕМО РАЗОМ!

Не дивлячись на те, що директор Липовецького ліцею №1 Василь Авраменко в даний час виконує більш важливу місію-захищає Україну від російського окупанта, трудовий колектив, очолюваний Світланою Мельник, тримає стрій.

ПРИВІТАЛИ АВТОДОРОЖНИКІВ

З нагоди професійного свята автомобілістів і дорожників, міський голова Віктор Бичков зустрівся із колективом "Липовецького райавтодору", який чимало літ очолює чудовий відповідальний і креативний керівник Петро Денисович Кицюк. Саме йому, на відміну від інших керівників, вдалося не тільки зберегти колектив, а й приєднати до нього ще підприємства трьох районів Оратова, Іллінець і Погребища. Обговорили плани на мирний час, що настане після перемоги.

ДОБРА СПРАВА ЗНАЙШЛА ПРОДОВЖЕННЯ

Продовжують гарну справу дев"ятикласники Липовецького ліцею №2. Кількість окопних свічок росте зі швидкістю геометричної прогресії. Сьогодні над їх виготовленням вже працює вдвічі більше дітей. Класний керівник Євгенія Марчук на рівні з дітьми працює на перемогу.Вже не один раз відгукується на звернення допомогти

МЕТОДИЧНЕ ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ УЧИТЕЛІВ

27 жовтня 2022 року працівниками комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» проведено методичне засідання професійної спільноти керівників закладів дошкільної освіти та заступників директорів закладів загальної середньої освіти з дошкільними підрозділами Липовецької громади. Учасники різносторонньо обговорювали можливості професійного розвитку педагогів, застосування у роботі професійних стандартів керівника, вихователя ЗДО, практичного психолога; значна увага приділена формуванню та функціонуванню внутрішньої системи забезпечення якості освіти як важливому складнику управлінської діяльності; питанням інтеграції дошкільних підрозділів в заклади загальної середньої освіти та ін.

Відділ соціального захисту та охорони здоров'я Липовецької міської ради звертає увагу фізичних осіб - одержувачів компенсації

Відділ соціального захисту та охорони здоров'я Липовецької міської ради звертає увагу фізичних осіб - одержувачів компенсації, затверджених: