До уваги жителів громади КНП «ЛМЦПМСД» повідомляє!

За інформацією сімейного лікаря Петрівського Р.С. на базі Комунального некомерційного підприємства «Липовецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Липовецької міської ради станом на сьогодні проводиться щеплення медичних працівників, стоматологів, фармацевтів, соціальних працівників, людей віком після 65 років.

«Вінницягаз» проводить інвентаризацію показань лічильників для приведення у відповідність

Із закінченням опалювального сезону АТ «Вінницягаз» проводить інвентаризацію показань газових лічильників споживачів. Щоб привести дані у відповідність до реального споживання, контролери проводять фотофіксацію показань лічильників за допомогою мобільного додатку. Перевірка показань лічильників проводиться з врахуванням епідситуації та вимог карантину.

Соціальна робота у селі Війтівці

З метою реагування на лист КНП «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної ради», працівниками комунального закладу «Липовецький міський центр соціальних служб» Липовецької міської ради здійснено візит до сімї Р. у селі Війтівці.   

Забезпечення застрахованих осіб реабілітаційним лікуванням – один із напрямів роботи Липовецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області

Липовецьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області (далі – відділення) інформує, що на виконання вимог Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" від 23.09.1999 № 1105-ХІV (зі змінами) та Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування України від 13.07.2017 № 39, зі змінами (далі – Порядок № 39) здійснює роботу по направленню на реабілітаційне лікування застрахованих осіб та членів їх сімей.