ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРОВІВ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ



Координаційна рада з питань місцевого самоврядування.
Розглянула низку важливих питань:
Про реалізацію державної ветеранської політики в територіальних громад області.
Про участь органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади у виконанні завдань національного спротиву в період воєнного стану.
Про зміни в правовому регулюванні статусу окремих юридичних осіб після скасування дії Господарського кодексу України.
За результатами засідання підготували рекомендації для місцевих рад.
Вячеслав Соколовий - голова Вінницької обласної Ради наголосив, що соціальна адаптація та повернення ветеранів до цивільного життя – проблема не кількох років, а десятиліть.
– Необхідно створити систему, яка працюватиме постійно та стабільно, яка включатиме такі складові: медична, психологічна та фізична реабілітація; соціальний супровід і юридичне консультування; підтримка у професійній адаптації; інформаційна допомога щодо орієнтування у діючих програмах підтримки; соціокультурні заходи, які дають можливість реалізувати свій потенціал. Усе це – елементи роботи ветеранського простору. Нині чотири ветеранські простори діють у Вінниці, і ще 8 в інших громадах області. Цього замало.
На Вінниччині – 63 громади. Розумію, багато чого залежить від наявності ресурсів у громаді. Але є вихід – об’єднуватися,
робити спільні простори на базі співфінансування. Ми маємо це зробити. Це наш обов'язок перед людьми, які захищають Україну, які захищають нас із вами.
За результатами обговорень члени Координаційної ради ухвалили низку рішень та рекомендацій.
Івасюк Ігор Дмитрович - заступник голови Вінницької обласної Ради
Працюємо далі.
Олександр Піщик
