НЕЗАБАРОМ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК. ВЧИТЕЛЬСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ
Традиційно кожен новий навчальний рік в нашій громаді починається серпневою конференцією педагогічних працівників, що скеровує педагогічну спільноту до реалізації поставлених галузевих завдань та стає початком відліку нових справ в новому навчальному році.
Тож і сьогодні, 30 серпня 2024 року, в залі засідань Липовецької міської ради відбулася педагогічна конференція працівників освіти громади під назвою «Сучасний заклад освіти як осередок розвитку громади».
У ній взяли участь: міський голова Віктор БИЧКОВ, працівники відділу освіти, представники закладів та установ освіти, голови профспілкових організацій.
З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Віктор БИЧКОВ. Він здійснив аналіз функціонування галузі освіти нашої громади на сучасному етапі, наголосив на обов’язкових заходах при формуванні спроможної мережі, закликав звернути особливу увагу на виконанні заходів безпеки під час організації роботи закладів освіти, побажав всім здоров’я, висловив вдячність педагогічній спільноті громади за нелегку працю у важкий час для нашої країни.
Начальник відділу освіти Леся БІЛОЗЕРОВА проаналізувала діяльність освітньої галузі за минулий навчальний рік, наголосила, що разом із викликами часу пріоритетною місією залишається дотримання безпекової ситуації, якісна освіта учнів, знання, які вони здобувають під час освітнього процесу, щоб застосовувати їх у подальшому житті.
Про діяльність профспілкових органів у 2024-2025 навчальному році прозвітував голова спілчан освіти Володимир КУЧЕР.
Далі програмою конференції було передбачено доповіді, презентації.
Серед спікерів конференції були:
Віктор ДОРОШЕНКО, директор Росошанського ліцею, голова постійної комісії міської ради з гуманітарних питань, до уваги присутніх презентував виступ: «Реформування освіти у воєнний час: школа сьогодні, як підґрунтя успішного майбутнього. Передумови створення академічного ліцею в громаді».
Євгенія МАРЧУК, заступник директора з методичної роботи Липовецького ліцею № 2, поділилася власним досвідом з питання : «Корисні рішення задля розвитку освіти в моєму закладі. Сприяння участі громадських організацій у розв’язанні актуальних проблем освіти. участь в освітніх ініціативах та грантових проєктах, волонтерство».
З презентацією «Про шляхи подолання освітніх втрат у воєнний час» виступила тренерка освітніх ініціатив The LEGO Foundation, вчителька Лукашівської гімназії Алла ОЛЕНИЧ.
Свої рекомендації щодо профілактики професійного вигорання, психологічної підтримки та мотивації озвучила присутнім Світлана ОЛЕКСІЄНКО, соціальний педагог Липовецького ліцею № 2.
Дякуємо доповідачам за цікаві актуальні виступи та всім учасникам за активну участь!
На конференції також були нагороджені педагогічні працівники.
Серед них Марія БОНДАРЕНКО, вчителька математики Липовецького ліцею № 2, за підготовку випускника ліцею ОСТАПЕНКА Володимира до участі в НМТ з предмету «математика» та отримання ним найбільшого балу (200 балів); Володимир ТАРАХТА, директор Білозерівської гімназії за багаторічну сумлінну працю на керівній посаді та у зв’язку з виходом на заслужений відпочинок, а також інші працівники.
Шановні освітяни! Важко передбачити те, яким буде навчання в новому навчальному році, зважаючи на час, що переживає наша країна, проте вже сьогодні сплановуйте роботу так, аби в новому навчальному році навчання було ефективним та результативним.
Працюємо далі! Разом переможемо!