Пошук

ПРО ОБОВ"ЯЗКОВЕ УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРІВ...

Дата: 15.06.2024 08:05
Кількість переглядів: 49

Обов'язкове укладення договорів на вивезення побутових відходів

На виконання ст. 7, п. 1 ст. 25 Закону України «Про житлово – комунальні послуги» індивідуальний споживач зобов’язаний укладати договори про надання житлово-комунальних послуг у порядку і випадках, визначених законом . У зв’язку з цим , з 1 січня 2020 року укладання договору на вивіз твердих побутових відходів є обов'язковим для усіх. Згідно з чинним законодавством України, а саме: відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послуг. До джерел утворення побутових відходів стаття 1 даного Закону відносить об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки). При виявленні фактів порушення Правил благоустрою уповноважені на те особи мають право складати протоколи, в яких фіксуватимуться дані порушення і на підставі яких буде відкриватись адміністративне провадження. Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу:- на громадян – від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян;- на посадових осіб, громадян - суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Тобто, відсутність договору на вивезення твердих побутових відходів (далі -ТПВ) у фізичної особи, юридичної особи, підприємця є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» і тягне за собою адміністративну відповідальність. На території Липовецької міської територіальної громади послуги з вивезення побутових відходів надає комунальне підприємство «Комунсервіс» Липовецької міської ради.

Громадянам, юридичним особам, підприємцям, які не уклали договір на вивезення твердих побутових відходів, звернутися до КП «Комунсервіс» Липовецької міської ради за адресою: м. Липовець, вул. Героїв Майдану, б. 41, тел.: 067-119-77-96.

Прохання до небайдужих мешканців м. Липовець повідомляти про факти викидування ТПВ та різного сміття громадянами міста, за адресою: м. Липовець, вул. Героїв Майдану, б. 41, тел.: 067-119-77-96.

Комунальне підприємство «Комунсервіс»

Липовецької міської ради

Немає опису світлини.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь