ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ МІСЬКОЇ РАДИ
Черговий виконком міської ради провів міський голова ВІктор Бичков сьогодні.
На засіданні розглянуто 22 питання. В їх числі питання про розроблення місцевих цільових програм на 2025-2027 роки, внесення змін до раніше прийнятих рішень виконкому, затвердження технологічних нормативів використання питної води для КП "Липовецьводоканал", блок питань, що стосуються захисту прав дітей та ряд інших.
Члени виконкому ухвалили звіт про виконання фінансового плану КНП "Липовецька міська лікарня" за 1 квартал 2024 року.
Також затвердили рішення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям міської громади. Всього надано допомог 41 заявнику на загальну суму 152 тис. грн., в т.ч. 10 -и пораненим на суму 78000.
Міський голова звернув увагу членів виконкому на порядок укладання договорів із власниками господарств щодо вивезення ТПВ та залучення власників транспорту до їх вивезення.
Засідання пройшло конструктивно та оперативно.