НА ЗАСІДАННІ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОМІСІЇ
Дата: 15.05.2024 08:48
Кількість переглядів: 60
Відбулось засідання адміністративної комісії Липовецької міської ради , на якому розглянуто протокол про адміністративне правопорушення гр. В. Кравця.
Відповідно до протоколу, складено відповідно до п.2.ст.255 Кодексу України про адмінправопорушення, громадянин , перебуваючи у лісосмузі, прилеглій до сміттєзвалища, вчинив викидання сміття (будівельні матеріали), чим порушив вимоги типових правил благоустрою.
Комісія винесла постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу, в розмірі 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 340 грн.