ЄДНОСТІ НАМ ТА ПЕРЕМОГИ!
Дата: 06.05.2024 16:51
Кількість переглядів: 60
Сьогодні перед початком щотижневої наради відбулась зустріч із донькою та сестрою військовослужбовців, наших захисників, які виборюють право життя під мирним небом, Мовчана Петра Петровича і його сина Віктора Петровича. На їх прохання, ВГ "Разом ми сила", об"єднавшись з Липовецьким ліцеєм №2, придбали тепловізор. Депутат міської ради Олена Семчук додала до приладу футляр.
Захисники тримають фронт на Херсонщині.
Від імені присутніх на нараді, міський голова Віктор Бичков подякував військовим за захист і передав , що Липовецька громада і надалі буде підтримувати ЗСУ, наближуючи разом із бійцями, крок за кроком, перемогу над ненависним ворогом.
Єдності нам та Перемоги!
З любов"ю в серці!