ПРАЦЮЮТЬ НАД СОБОЮ ОСВІТЯНИ
Відповідно до плану роботи комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Липовецької міської ради 14 березня 2024 року на базі Липовецького ліцею №2 у приміщенні початкової школи проведено методичну майстерню із заступниками директорів з навчально-виховної роботи та завідувачів філій закладів загальної середньої освіти. З побажаннями плідної роботи до учасників заходу звернулися директорка закладу Людмила Матвієнко.
Під час обговорення важливих питань щодо завершення атестаційного періоду педпрацівників у школі за новим Положенням Світлана Ковальчук, директор комунальної установи, презентувала та спільно з присутніми опрацювала кваліметричну модель оцінювання діяльності вчителя у міжатестаційний період із урахуванням вимог професійного стандарту. Були надані рекомендації щодо створення траєкторії професійного розвитку в подальшій роботі, можливості ефективного планування й підвищення кваліфікації тощо. Ірина Тарахта, заступник директора Липовецького ліцею №2, поділилася досвідом роботи педагогів початкової школи, які, зіткнувшись із реаліями та викликами Нової української школи, зберегли колективну єдність, не втратили творчого підходу до роботи в умовах епідемії й карантину та під час дії воєнного стану. Про алгоритм діяльності адміністрації та педагогічного колективу ЗЗСО щодо підсумків освітньої діяльності за результатами І циклу навчання у базовій школі та визначення подальших перспектив у роботі розповіла заступник директора Росошанського ліцею Людмила Климчук. У творчому колі учасниками заходу співставлялися очікування, враження педагогів від роботи з дітьми Нової української школи у базовій школі, обговорено можливості підвищення якості освіти, зокрема, у 5-6-х класах та ін.
Координувала роботу методичної майстерні практичний психолог ліцею №2 Оксана Мельничук. ЇЇ досвід роботи з надання психологічної допомоги учасникам освітнього процесу щодо збереження ментального здоров’я є неоціненною можливістю для кожного педагога уникнути професійного вигорання. А проведені практичні заняття спонукали до пошуку внутрішніх та зовнішніх опор і ресурсів для відновлення та стабілізації особистості в умовах кризи.
Приємним завершенням став перегляд вистави, через майстерну гру у якій учні початкових класів з козацьким непереможним духом висловили своє ставлення до реальних подій і поділилися неперевершеною вірою в Перемогу над злом. І вона неодмінно буде!
Щиро дякуємо організаторам та усім учасникам заходу за активну участь в обговоренні важливих питань, пошук нових можливостей у професійному зростанні та бажанні ділитися напрацюваннями з колегами.