ЗАПРОШУЄМО У ШАХОВИЙ ГУРТОК!
У Липовецькому міському шаховому клубі запрацював шаховий гурток для дітей.
Вчора, 16 жовтня, відбулося вступне заняття, яке відвідали бажаючі діти в основному з Липовецького ліцею №3.
Символічно на відкриття шахового гуртка завітав один із найдосвідченіших шахістів, почесний громадянин міста Липовець - Петро Митрофанович Марусич. Петро Митрофанович привітав діток та висловив думку, що відкриття шахового гуртка допоможе розвивати серед молодого покоління вміння думати та заохочуватиме школярів до загального розвитку!
Заняття у гуртку проводитиме Олександр Майборода. Олександр Васильович подякував усім присутнім, які виявили бажання прийти на вступне заняття. "Навчитись грати у шахи можна за декілька занять, але ми будемо вчитись в них переремагати! Це величезна користь для дітей. Діти — наше майбутнє, з ними треба працювати", — говорив Олександр Майборода.