АНГЕЛА-ХРАНИТЕЛЯ ВАМ, ДОРОГІ ЗАХИСНИКИ!
Сьогодні в міській раді керівник ВГ "Разом ми сила", начальник відділу культури, молоді і спорту Геннадій Терлецький передав благодійні кошти, зібрані під час акції, матері нашого захисника Людмилі Іванівні Хрищенюк, на придбання амуніції. Наш Захисник в даний час у складі 38 бригади Морської піхоти боронить Україну від ворога на Бахмутському напрямку. Хай тебе Бог береже, наш дорогий земляче!.
В Г "РАЗОМ МИ СИЛА" спорядила наших захисників із бригади "Червона калина" в/ч 3008 спальниками, карематами, турнікетами, яких так не вистачає на полі бою.
Низький уклін нашим Захисникам, які з 2014 року продовжують виборювати волю й незалежність України. З початком широкомасштабної неоголошеної росією війни вони об"єдналися знову і воюють проти ворога, який знищує міста і села, знищує нас,
як націю... Легкої вам дороги, дорогі наші і Божої опіки.
Молимось за вас.