Пошук

Звіт про роботу Комунального закладу позашкільної освіти «Дитячо-юнацький центр» Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області за 2022-2023 навчальний рік

Дата: 29.07.2023 16:14
Кількість переглядів: 33

Фото без опису

Упродовж зазначеного періоду освітній процес був спрямований на реалізацію нормативно-правових документів з питань позашкілля, навчально-методичних актів, ціннісних орієнтирів виховання, національно-патріотичному вихованню, проведення культурно-масових заходів, роботу органів учнівського самоврядування, участь в обласних, районних масових заходах з декоративно-ужиткового, художньо-естетичного, науково-технічного напрямів відповідно до тих напрямів роботи гуртків, які працюють ЗПО.

Під час дистанційної роботи педагоги підтримували тісний зв’язок зі своїми вихованцями, відстежували їх місцезнаходження та виставляли публікації із завданнями на сторінках групи КЗПО у Facebook та у групах Вайберу.

Під час проведення методичних годин та онлайн-нарад розглядалися нормативно-правові документи щодо організації освітнього процесу в позашкільних закладах за рекомендаціями МОН.

Щоденну кропітку роботу працівників закладу можливо було прослідкувати у соціальних мережах.

Мережа гуртків.

Працювало 20 гуртків (34 групи), в яких займалося біля 250 вихованців (враховуючи охоплення дітей культурно-масовими заходами).

Діяльність закладу представлена такими напрямами: художньо-естетичним, декоративно-ужитковим, туристично-спортивним, соціально-реабілітаційним.

Освітній процес забезпечували 14 педагогів, з них – 5 сумісників. Освітньо-кваліфікаційний рівень: вища освіта – 10 працівників; середня спеціальна – 3; середня – 1.

Курсову перепідготовку та атестацію проведено згідно з перспективним планом роботи закладу.

Всього штатних одиниць – 10,75 (1 – директор, 1 – методист);

7,75 ставки керівника гуртка; 1 – техпрацівник. (Кадрове забезпечення висвітлено у додатку 2).

Рівень професіоналізму всіх педагогів ЗПО визначається участю у виставках, конкурсах, змаганнях, фахових конкурсах та підготовки гуртківців до них. (Мережа гуртків закладу зазначена у додатку 1).

Упродовж зазначеного періоду вихованці та педагоги ЗПО взяли участь у таких обласних масових заходах відповідно тих напрямів, які наявні у КЗПО «ДЮЦ»:

конкурсі юних фотоаматорів «Моя Україно!» (керівники Щедрик О.П., Лазо Л.В.);

обласному конкурсі виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Творча майстерня» (керівники Кузнєцова Т.А., Тарчинець Н.І.);

обласному фестивалі «Сурми звитяги», де вибороли 6 призових місць у номінаціях – художнє читання та живопис (керівники Войнаровська Т.О., Мазур Л.М.).

«Новорічна композиція»

5 призових місць (керівники гуртків декоративно-ужиткового мистецтва, вихованці гуртків).

«Український сувенір»

2 призових місця (керівник гуртка Чигур П.О.).

Участь в обласному конкурсі солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2023» (переможці – Муравська Анна, Кривенко Іванна, Копитко Карина), керівник Мазур Л.М.

Участь в обласному етапі Всеукраїнському юнацькому фестивалі «В об’єктиві натураліста – 2023» (призер – Щедрик Валерія, керівник Щедрик О.П.).

Участь в обласних змаганнях з початково - технічного моделювання, в яких відзначено вихованців гуртка Матущака Леоніда та Казновського Назара (керівник Любченко М.М.).

Участь в заочному обласному етапі змагань «Майстри оригамі», в яких відзначено участь вихованців гуртка Притулу Софію та Скороход Аліну (керівник Гелета Н.Г.).

«Знай і люби свій край»

(із 39 закладів позашкільної освіти Вінниччини вибороли 3 призове місце).

Три перших місця:

у номінації «Народна лялька» (керівник гуртка Гелета Н.Г, вихованець Муравська Анна);

у номінації «Писанкарство» (керівник гуртка Войнаровська Т.О., вихованка Король Тетяна);

у номінації «Народний живопис» (керівник гуртка Войнаровська Т.О, вихованка Поліщук Діана).

Друге місце:

у номінації «Вироби з соломки» (керівник гуртка Гелета Н.Г, вихованка Франко Ярослава).

Третє місце:

у номінації «Витинанка» (керівник гуртка Лазо Л.В, вихованка Тетерук Маргарита);

у номінації «Рукоділля» (керівник гуртка Тарчинець Н.І, колективна робота).

«Мистецтво оригамі»

Друге почесне місце:

Перше місце у номінації «Квілінг» (керівник гуртка Гелета Н.Г, Притула Софія);

Друге місце у номінації «Модульне оригамі» (керівник гуртка Гелета Н.Г., Гелета Поліна);

Третє місце у номінації «Сувеніри» (керівник гуртка Гелета Н.Г, Франко Ярослава).

«ПТМ» (Початкове технічне моделювання)

Третє почесне місце (керівники гуртків Чигур, Любченко М.М., вихованці Матущак Леонід, Казновський Назар, Кибук Артем).

«Наш пошук і творчість тобі, Україна»

Якубенко С.М. (керівник гуртка), вихованець Мазуренко Олександр 1 місце у особливій першості (участь у обласному та Всеукраїнському конкурсах).

«Конкурс з радіо конструювання»

Взяли участь наші вихованці гуртка (керівник Якубенко С.М.): Коновал Валерій та Мазур Олександр, які вибороли 3 почесне призове місце серед команд Вінниччини.

Участь у Всеукраїнському конкурсі «Дивосвіт весняних квітів» 10 вихованців закладу відзначені дипломами (керівники гуртків Войнаровська Т.О, Тарчинець Н.І).

Участь в обласній виставці «Народна іграшка» до Міжнародного Дня захисту дітей (Присвячена пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України) (керівники гуртків Чигур П.М., Любченко М.М, Гелета Н.Г) – травень. Колективні роботи вихованців гуртків.

Участь у виставці Липовецької ТТ КУЦПРПП «Вишивані квіти – України» (керівники гуртків декоративно-ужиткового мистецтва, вихованці гуртків) – травень.

Участь у виставці Липовецької ТТ КУЦПРПП «Разом до перемоги» (керівники гуртків декоративно-ужиткового мистецтва, вихованці гуртків) – квітень.

Участь у проведенні заходів до Дня захисту дітей (проведення майстер класів, розважальний калейдоскоп «Веселковий світ дитинства»). До 80 дітей відзначено за активну роботу в гуртковій діяльності.

Дипломатами п’ятого обласного конкурсу словесної майстерності стали вихованці гуртка «Акторської майстерності» Кривенко Іванна (номінація – «Виразне читання»), Муравська Анна (номінація – «Художнє читання») та Копитко Карина (номінація – «Мистецтво володіння словом»), яких відзначено подякою Департаменту гуманітарної політики за підготовку дітей до участі у конкурсі керівника Мазур Л.М.

Переможцем стала вихованка гуртка «Акторська майстерність» Копитко Карина в обласному фестивалі «Зіркова мрія 2023» (у номінації «Читці»), (керівник гуртка Мазур Л.М.) – лютий.

Участь у реалізації Національного туру «Кіно заради Перемоги», проведення майстер-класів керівниками гуртків Войнаровська Т.О, Гелета Н.Г, Лазо Л.В, Любченко М.М спільно зі своїми вихованцями для відвідувачів заходу Липовецької територіальної громади.

Участь в обласному конкурсі медіа серед закладів позашкільної освіти Вінниччини «Фоторепортаж, відеорепортаж» (керівники гуртків Щедрик О.П., Лазо Л.В.).

Участь в обласному конкурсі на найкращу методичну розробку серед закладів позашкільної освіти Вінниччини, як результат – ІІ почесне місце у командній першості. Диплом ІІІ ступеня отримала Гелета Н.Г у номінації «Розробка освітніх проектів», Диплом ІІІ ступеня – Величко Л.Є у номінації «Опис ППД».

Презентовано роботи вихованців закладу для участі у візиті делегації міської територіальної громади до Естонії (керівники гуртків Гелета Н.Г, Кузнецова Т.А).

Брали активну участь у благоустрої Липовецької територіальної громади, про що свідчать творчо оздоблені автобусні зупинки, паркан по дорозі до Ліцею № 3 та «Казковий світ дитинства» біля дошкільного закладу «Малятко» (керівники гуртків Любченко. М.М., Лазо Л.В, Войнаровська Т.О, Гелета Н.Г). Організаційно – масова робота серед гуртківців була направлена на розвиток особистості дітей, задоволення їх пізнавальних потреб, змістовного відпочинку та дозвілля. Проводились такі заходи: День відкритих дверей «Україна – єдина держава», День МИРУ, відзначення Дня українського козацтва, День української писемності та мови, Акція «Запали свічку пам’яті» пам’яті жертв Голодомору. Майстер-клас з виготовлення квітки-незабудки, «Святий Миколай до нас завітав» проведення внутріцентрівського заходу; проведення заходу для дітей ВПО та малозахищених категорій Липовецької ТГ «Згадаємо разом нині різдвяні свята чарівні»; «День пам’яті Небесної Сотні»; вшанування дня пам’яті Тараса Григоровича Шевченка; День вишиванки; участь у проведенні заходів до Дня захисту дітей; участь у реалізації Національного туру «Кіно заради Перемоги».

Усі заходи проходили цікаво, змістовно, в яких були задіяні вихованці усіх гуртків. Значна увага приділялась дітям з особливими освітніми потребами та дітям ВПО.

Лідер учнівського самоврядування територіальної громади Іванна Кривенко та координатор РШЛ Мазур Л.М. постійно беруть участь у зборах лідерів учнівського самоврядування області, координують діяльність наших освітніх закладів.

Результативно проводиться методична робота на рівні закладу (методист Величко Л.Є.):

Проатестовано п’ять педагогічних працівників на відповідність займаній посаді та тарифним розрядам (Величко Л.Є. – 14 т.р., Войнаровська Т.О. – 12 т.р., Гелета Н.Г. – 10 т.р., Лазо Л.В. – 10 т.р., Тарчинець Н.І. – 11 т.р.), курсову підготовку пройшли 4 педагога (Куземко А.С., Кузнєцова Т.А., Якубенко С.М., Юрченко О.В.).

Проведено 10 майстер - класів «Навчаємось самі та навчаємо дітей».

Щотижнево проводились апаратно – методичні наради (Куземко А.С., Величко Л.Є.).

Щоквартальне проведення засідань педагогічної ради закладу та методичного об’єднання.

Участь педагогічних працівників у роботі семінарів та нарад обласного рівня відповідно до напрямів роботи.

Продовження випуску бюлетеня «Методичний портфель» на допомогу керівникам гуртків (Величко Л.Є.).

Проведення самоосвітньої діяльності педагогічними працівниками.

Продовження роботи над вирішенням методичної проблеми: «Впровадження освітніх інновацій в роботу гуртків з метою постійного вдосконалення майстерності педагогів».

Проблема, над якою працює заклад: «Впровадження освітніх інновацій в роботу гуртків з метою постійного вдосконалення майстерності педагогів».

Працюємо над виконанням плану заходів закладу з реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Як справжнім патріотам України, людям, яким не байдужа доля держави, учнівський та педагогічний колектив закладу долучається до підтримки та допомоги нашим захисникам, хто боронив та боронить наш край від ворога.

Кошторис закладу на 2023 рік становить 2 501 0000 грн., з них:

оплата праці та нарахування становить 1 842 070.00 грн.;

придбання предметів та матеріалів становить 20 000 грн.;

оплата послуг (окрім комунальних) становить 20 000 грн.;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв становить 182 500 тис. (електроенергія – 7 тис., водопостачання – 500 грн., оплата природного газу 175 000 тис. грн.).

Аналіз підсумків роботи свідчить про те, що колектив педагогічних працівників у процесі своєї діяльності ефективно працював над реалізацією освітніх завдань, про що свідчить покращення результативності освітнього процесу, а саме, участь у конкурсах та виставках не тільки в очному форматі, а й у дистанційному.

Педагоги застосовували новітні ідей та інноваційні технології в освітньому процесі, але не завжди це можливо було через недосконалість матеріально-технічної бази та віддаленість вихованців від своїх домівок через повномасштабну війну в Україні.

 

Завдання, над якими буде працювати заклад упродовж 2023-2024 навчального року:

створення умов для поліпшення якості освітніх послуг, особистісної реалізації змісту освіти, індивідуалізації навчання, забезпечення практичної спрямованості освіти шляхом залучення найкращого педагогічного досвіду, розвитку й оптимального використання матеріально-технічної бази закладу;

забезпечення стовідсоткового оволодіння інформаційно-комунікаційними технологіями всіма педагогами;

формування освітнього простору та позитивного іміджу закладу;

створення «ситуації успіху» для кожного гуртківця;

виявлення обдарованих учнів, створення умов для розвитку здібностей гуртківців;

формування у кожній дитині потреби до саморозвитку та самовдосконалення;

виховання почуття глибокого патріотизму, взаємоповаги, добра та справедливості;

зміцнення матеріально-технічної бази закладу.

 

 

Додаток 1

Мережа гуртків

Комунального закладу позашкільної освіти «Дитячо-юнацький центр» Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області у 2022-2023 навчальному році станом на 15.09.2022 року

 

№ з/п

Назва гуртка

ПІБ керівника

Кількість годин

Кількість груп

Кількість дітей

1

Декоративно-ужиткове мистецтво

Лазо Л.В.

10

2

20

2

Вокально-інструментальний

(СУМІСНИК ДЮЦ)

Юрченко О.В.

6

1

14

3

Акторська майстерність

Мазур Л.М.

14

3

30

4

«Лідер»

Мазур Л.М.

4

1

10

5

Прикладна графіка

Войнаровська Т.О.

4

1

10

6

«Юні художники»

Войнаровська Т.О.

14

3

30

7

Бісероплетіння

Тарчинець Н.І.

12

3

30

8

Народна творчість

Тарчинець Н.І.

4

1

10

9

«Технічний дизайн»

Лазо Л.В.

8

2

20

10

Іграшка-сувенір

Гелета Н Г.

4

1

10

11

«Тістопластика» (Липовецький ліцей № 2)

Любченко М.М.

8

2

25

12

Газетоплетіння

Кузнєцова Т.А.

14

3

30

13

Прикладні мистецтва

Кузнєцова Т.А.

4

1

10

14

Початкове спортивно-технічне моделювання (Липовецькі ліцеї №1, № 2)

Любченко М.М.

10 (години надані ОЦТТУМ)

2

30

15

Паперопластика

Гелета Н.Г.

14

3

30

16

Початкове технічне моделювання (Липовецький Ліцей № 2)

Любченко М.М.

4

1

10

17

Радіотехнічний (Липовецький ліцей№ 2,(сумісник)

Якубенко С.М.

4

1

12

18

Художня обробка деревини (Лукашівський ліцей (сумісник)

Чигур П.М.

4

1

15

19

Сокіл «Джура» (Липовецький ліцей № 3) (сумісник)

Дячук В.В.

4

1

15

20

Юні фотоаматори (ДЮЦ, Липовецький ліцей № 1 (сумісник)

Щедрик О.П.

4

1

15

 

Всього

 

 

34

376

 

 

Додаток 2

Кадрове забезпечення

Комунального закладу позашкільної освіти «Дитячо-юнацький центр» Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області станом на 15.09. 2022 року

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові педагога

Посада

Дата народження

Освіта

Фах

Загальний стаж роботи

Пед. стаж

З якого часу працює на посаді

Курси підвищення кваліфікації

Атестація

Категорія

 

1

Куземко Алла Степанівна

Директор

01.02.1970

Вища

Вчителька російської мови та літератури

30

30

З 12.01. 2008 р.

2019 р. 2023 р.

2019р. 2024р.

14 т.р.

 

2

Величко Лариса Євгеніївна

Методист (1 т.ст.)

21.10.1964

Вища

Вчителька історії, суспільствознавства

36

36

З 1997 р.

2018 р. 2022 р.

2018 р. 2023 р.

14 т.р.

 

3

Мазур Людмила Михайлівна

Керівник гуртка (18 год.)

16.03.1968

Вища

Вчителька російської мови та літератури

32

32

З 1993 р.

2016 р. 2021 р.

2017 р. 2022 р.

12 т.р.

 

4

Кузнецова Тетяна Андріївна

Керівник гуртка (18 год.)

31.07.1966

Середня

Кравець

35

30

З 1993 р.

2017 р. 2022 р.

2015 р. 2020 р.

9 т.р.

 

5

Юрченко Олексій Володимирович (сумісник)

Керівник гуртка (6год.)

06.03.1974

Середня спец.

Керівник гуртка, вчитель початкових класів

25

25

З 15.09. 2020 р.

-

-

10 т.р.

 

6

Тарчинець Наталя Іванівна

Керівник гуртка (16 год.)

26.02.1980

Середня спец.

Технолог швейного виробництва

18

11

З 13.09. 2010 р.

2017 р. 2022 р.

2018 р. 2023 р.

11 т.р.

 

7

Лазо Людмила Валеріївна

Керівник гуртка (18год.)

09.07.1993

Вища

Вчителька образотворчого мистецтва

10

10

З 15.09. 2020 р.

2022 р.

2023 р.

11 т.р.

 

8

Любченко Марина Миколаївна

Керівник гуртка (12год.)

03.05. 1991

Вища

Вчитель технологій, професійного

10

10

З 11.09. 2012 р.

2015 р. 2019 р.

2016 р. 2021 р.

12 т.р.

 

9

Дячук Василь Вікторович (сумісник)

Керівник гуртка (4 год.)

26.08.1981

Вища

Вчитель ЗТД

18

18

З 15.09 2022 р.

-

-

11 т.р.

 

10

Чигур Павло Михайлович (сумісник)

Керівник гуртка (4 год.)

12.09.1968

Середня спец.

Вчитель початкових класів

31

12

З 15.09. 2017 р.

-

-

10 т.р.

11

Якубенко Сергій Михайлович (сумісник)

Керівник гуртка (4 год.)

10.07.1982

Вища

Вчитель ЗТД

10

10

З 05.10.2016 р.

-

 

11 т.р.

12

Гелета Наталія Григорівна

Керівник гуртків (18 год.)

03.04.1983

Середня спец.

Бухгалтерський облік

20

3

З 06.09.2019 р

2021 р.

2 022 р.

9 т.р.

13

Войнаровська Тетяна Олександрівна

Керівник гуртка (18 год.)

07.05.1985

Вища

Інженер-технолог-конструктор

14 р.

9 р.

З 02.06.2013 р.

2016 р. 2022 р.

2017 р. 2023 р.

12 т.р.

14

Щедрик Олег Пантелеймонович (сумісник)

Керівник гуртка (сумісник, 4 год.)

18.01.1962

вища

Вчитель військової підготовки

32

32

З 15.09.2022 р.

 

 

11 т.р.

                         

 

ФОТОЗВІТ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь