Пошук

Звіт постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою за 2022 рік

Дата: 30.05.2023 15:15
Кількість переглядів: 45

Фото без опису

Постійну комісії міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою було обрано на 1 сесії міської ради 8 скликання 20 листопада 2020 року рішення № 9 в складі:

Голова постійної комісії – ШМИГУН Дмитро Анатолійович;

Члени постійної комісії:

МАГДЕНКО Михайло Миколайович;

БАЛАЦЬКИЙ Леонід Дмитрович;

БИЧКОВ Віктор Михайлович;

ПЕТРЕНКО Сергій Миколайович;

В’ЮНИК Сергій Іванович.

В зв’язку з обранням Віктора БИЧКОВА міським головою змінено персональний склад комісії. Рішенням 23 сесії міської ради 8 скликання від                05 листопада 2021 року № 552 БИЧКОВА Віктора Михайловича виведено зі складу комісії.

Відповідно до рішення 24 сесії міської ради 8 скликання від                                        18 листопада 2021 року № 577 до складу комісії введено КОВБАСЮКА Олександра Миколайовича.

Постійна комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом міської ради, Положенням про постійні комісії міської ради, іншими законодавчими та нормативно-правовими актами.

Робота постійної комісії проводилась згідно з планом роботи міської ради, звернень жителів територіальної громади, міського голови, секретаря міської ради. Постійна комісія в своїй діяльності взаємодіяла з іншими постійними комісіями ради, робочими групами та комісіями виконавчого комітету міської ради, управліннями та відділами міської ради та її виконавчого комітету, старостами, об’єднаннями громадян, громадськістю, підприємствами, установами та організаціями

За 2022 рік розглянуто, погоджено та рекомендовано для розгляду на сесіях 288 заяв фізичних та юридичних осіб. Проведено 14 засідань постійної комісії, на яких розглянуто 174 проєкти рішень міської ради, які рекомендовано внести на розгляд сесії. На контролі постійної комісії перебували питання надходження до бюджету міської ради та реалізація права власності на земельні ділянки жителів територіальної громади.

Постійною комісії розглядаються такі основні питання:

про припинення права користування земельними ділянками;

про надання дозволу на розроблення документацій із землеустрою;

про затвердження документацій із землеустрою на земельні ділянки з метою передачі у власність громадянам;

про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельну ділянку, право оренди на яку може бути реалізовано на земельних торгах;

про відмову у наданні дозволу та затвердження документації із землеустрою;

про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки;

про надання в оренду земельних ділянок комунальної власності;

про поновлення договорів оренди землі;

про створення громадських пасовищ.

В результаті прийнятих рішень сесією міської ради було укладено договори на підготовку лотів до проведення земельних торгів на 35 земельних ділянок сільськогосподарського призначення орієнтовною площею                   104,4782 га та 3 земельних ділянки водного фонду орієнтовною площею 38,2908 га.

В результаті проведення на електронному майданчику електронних торгів (аукціон) продано право оренди та укладено договори оренди:

на три земельні ділянки сільськогосподарського призначення, загальною площею 6,0000 га;

на три земельні ділянки із земель промисловості, загальною площею 0,6155 га;

на одну земельну ділянку водного фонду площею 8,9321 га,

загалом від продажу права оренди, до бюджету міської ради надійшло 336172,16 грн.

Після розгляду постійною комісією проєктів рішень міської ради та прийнятих на сесії міської ради було укладено 80 договорів оренди землі на земельні ділянки комунальної власності на загальну площу 262,7936 га, з орендною платою 2532733,10 гривень за рік, укладено 2 додаткові угоди, щодо збільшення орендної плати загальною площею 98,77 га з орендною платою 428402,21 грн. за 1 рік та 3 договір про встановлення земельного сервітуту площею 0,0145 га з платою за користування 5480,24 грн. за 1 рік.

На кожному засіданні комісії контролювали виконання рішень ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, вносили зміни та пропозиції щодо їх виконання. Попередньо розглядали питання та вносили пропозиції щодо місцевих податків і зборів, встановлення податкових пільг. Виносили на розгляд ради пропозиції щодо встановлення місцевих податків і зборів, розміри їх ставок. Розглядали проєкти регуляторних актів.

Всі члени комісії приймали активну участь у 18 засіданнях сесій міської ради, спільних засіданнях постійних комісій, вели роботу консультативного та методичного характеру. Співпраця депутатів постійної комісії будувалася на засадах рівноправності, взаємної поваги і була направлена, насамперед, на забезпечення зростання рівня економічного розвитку територіальної громади. Члени комісії опікувалися проблемами жителів громади, за необхідності надавали дієву допомогу, оперативно і кваліфіковано працювали над розв’язанням проблем згідно з профілем діяльності постійної комісії.

Постійна комісія тісно співпрацювала і продовжує співпрацю з іншими постійними комісіями міської ради, за необхідності надається консультаційна допомога.

 

Про виконання плану роботи постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного

середовища та благоустрою за 2022 рік

 

№з/п

Назва заходу

Відмітка про виконання

I квартал

1

Проведення засідань комісії з розгляду та погодження проєктів рішень, які вносяться на розгляд на сесій міської ради, підготовки висновків з цих питань.

3 засідання

2

Участь у роботі сесій міської ради.

4 сесій

II квартал

1

Проведення засідань комісії з розгляду та погодження проєктів рішень, які вносяться на розгляд на сесій міської ради, підготовки висновків з цих питань.

4 засідання

2

Участь у роботі сесій міської ради.

5 сесій

III квартал

1

Проведення засідань комісії з розгляду та погодження проєктів рішень, які вносяться на розгляд на сесій міської ради, підготовки висновків з цих питань.

4 засідання

2

Участь у роботі сесій міської ради.

4 сесії

IV квартал

1

Проведення засідань комісії з розгляду та погодження проєктів рішень, які вносяться на розгляд на сесій міської ради, підготовки висновків з цих питань.

3 засідання

2

Участь у роботі сесій міської ради.

5 сесій

Відвідування засідань постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища

та благоустрою протягом 2022 року

 

Дата проведення

ШМИГУН Д.А.

МАГДЕНКО М.М.

В’ЮНИК С.І.

БАЛАЦЬКИЙ Л.Д.

ПЕТРЕНКО С.М.

КОВБАСЮК О.М.

20.01.2022

(спільне)

+

-

-

-

+

+

07.02.2022

+

+

+

+

-

-

10.02.2022

+

+

+

+

+

-

05.04.2022

+

+

+

-

-

+

27.04.2022 (спільне)

+

+

-

+

-

+

17.05.2022 (спільне)

+

+

-

+

-

+

21.06.2022

+

+

-

+

-

+

05.07.2022

(спільне)

+

+

+

-

-

-

09.08.2022

+

+

+

-

-

+

01.09.2022

+

-

+

-

припинення повноважень

+

27.09.2022

+

+

-

-

припинення повноважень

+

25.10.2022

+

-

+

-

припинення повноважень

+

28.11.2022

+

+

+

-

припинення повноважень

-

14.12.2022

+

+

+

-

припинення повноважень

+

Всього засідань - 14

14

11

9

5

2

10

 

Члени комісії активні в її роботі, детально вивчають питання, віднесені до її компетенції.

В цілому у звітному періоді постійна комісія працювала злагоджено, професійно, відповідально.

 

План роботи

постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

на 2023 рік

1. Перелік питань для розгляду:

1) Особливості правового регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану.

2) Продаж земель комунальної власності.

3) Проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.

4) Про звіт голови постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою за 2022 рік.

2. Проведення засідань постійної комісії з розгляду, вирішення та затвердження питань з земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

3. Участь у сесіях міської ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь