З професійним святом, вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Липовеччини та позашкілля!
Шановні вихователі та працівники дошкільних та позашкільних навчальних закладів Липовеччини та позашкілля!
Сердечно вітаю вас з професійним святом, яке відзначається щороку у останню неділю вересня. Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від вас глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Висловлюю вдячність за невтомну працю, за талант і покликання сіяти добре і вічне , за тепло і любов до наймолодших мешканців нашої громади.
Виховання наших дітей – непросте завдання, але той фундамент, який закладається в перші роки їх життя, служить гарним підгрунтям у майбутньому.
Всіма своїми чудовими якостями ви ділитесь із підопічними. Вам вони вірять, люблять вас і шанують. Впевнений, що ваша доброта і педагогічна майстерність, помножені на любов до дітей та професії , дадуть чудові результати!
Бажаю мирного неба, міцного здоров’я, творчого вогника, щедрості серця, здійснення найсокровенніших мрій. Нехай Вам щастить !