З ДНЕМ ЗНАНЬ, НАШІ ЛЮБІ ДІТИ!
Дорогі діти, батьки, педагогічні колективи ! У ці дні у освітніх закладах нашої України пролунає перший дзвінок, який сповістить про початок нового, 2023-2024 навчального року, покличе до знань.
На жаль, і в цьому році це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Але, навіть війна не скасовує важливості цієї події.
Дякуємо нашим ЗСУ , які роблять все можливе і неможливе, аби ми мали змогу навчатися, працювати і відпочивати.
Безумовно, попереду нас чекає перемога!
З хвилюванням і радістю сьогодні ви увійдете у свій клас. Школа відкриє для вас двері в новий і неймовірно цікавий світ. Вітаю з початком нового шкільного року, шкільного життя і прекрасним святом, Днем знань! Бажаю відмінного навчання та успішного підкорення вершин науки. Намагайтеся, прагніть і вчіться тільки на відмінно! Адже вам відбудовувати нашу Україну, робити її сильною, могутньою , а для цього потрібні міцні знання.
Отже, в добрий час!
Зі святом, з Днем знань!