ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

Дата: 15.08.2023 14:21
Кількість переглядів: 63

Фото без описуФото без описуФото без опису

Днями команда Липовецької ДЮСШ взяла у часть у Відкритому турнірі з футболу "Літній кубок Прем"єр Ниви" юнаків 2011 - 2012 років, що відбувся у м. Вінниця.

За чемпіонський кубок змагались 8 команд -"Десна" (Чернігів), "Факел" Липовець, "Нива-1 "Вінниця, "Бердичів", СК "Чернігів, "Воля-Локомотив" Вінниця, "Нива" Вінниця, Прем"єр Нива" Вінниця.

Наші футболісти ( команда "Липовецька ДЮСШ"- тренер Василь Чигур) вирушили на чемпіонат у бойовому настрої і були налаштовані на серйозну боротьбу за призове місце В активі цієї команди чимало успішних турнірів і перемог,

Набутий у безкомпромісній боротьбі досвід, дозволяє їм боротись за найвищі сходинки п’єдесталу.

В груповому етапі команда "ДЮСШ" Липовець зайняла 1 місце в групі А . Півфінал відбувся з командою вінничан" Нива 2". Липівчани перемогли з рахунком 1:0

Другий півфінал зіграли дві чернігівських команди -"Десна" Чернігів та "СК " Чернігів з рахунком 3:0.

У фіналі нашій команді знову судилося зіграти з командою "Десна" Чернігів , і у захопливій боротьбі за кубок, ДЮСШ Липовець поступилась досить сильній команді.

Юні липівчани отримали СРІБЛО, а БРОНЗА була відвойована СК" Чернігів".

У спорті не буває поразок, є призові місця, все решта-дорогоцінний досвід. Вітаємо наших чемпіонів! Дякуємо тренеру за науку, а батькам за підтримку!

Бажаємо нашим юним спортсменам досягнення нових вершин!

Дякуємо Збройним силам України за можливість перемагати!