РАЗОМ МИ СИЛА!
Дата: 22.06.2023 16:48
Кількість переглядів: 141
На замовлення наших захисників Віталія Квитковського та Дениса Гречанюка, які боронять Україну у Донецькому напрямку, волонтерська група "Разом ми сила!" придбала шолом з навушниками тактичними і тримачами та бронежилет. Сьогодні Геннадій Терлецький вручив військову амуніцію дружині воїна Ірині Валеріївні та матері іншого бійця, Таїсі Квасніцькій.
Матеріальну допомогу на лікування надали дружині пораненого бійця Сергія Островського, який перебуває у шпиталі, Аліні Вікторівні.
Побажали захисникам стійкості і перемоги, а пораненому швидкого одужання.
Хай Ангели-Хранителі будуть з вами, дорогі наші!
Разом ми сила!