З ТУРБОТОЮ ПРО ЛЮДЕЙ
Міський голова Віктор Бичков провів позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. Основне питання , що потребувало вирішення-затвердження проектно-кошторисної документації "Капітальний ремонт частини приміщень будівлі відділу соціального захисту та охорони здоров"я Липовецькї міської ради. за адресою м. Липовець вул. Шевченка,7". Суть його полягає в тому, що з урахуванням вимог законодавства із доступності , необхідна реконструкція входу в приміщення, а також облаштування відповідних кімнат
для роботи психологів із мешканцями громади, в першу чергу, із ветеранами війни та постраждалими від насилля.
Розглянули також механізм надання матеріальної допомоги при похованні загиблих воїнів, надали дозвіл на встановлення меморіальної дошки загиблому земляку із Очиткова Дмитру Петровичу Громлюку та розглянули ряд інших питань.