На міському стадіоні пройшов 2-ий етап зональних змагань "ЗОЛОТИЙ КОЛОСОК" із малого футболу серед юнаків 2010-2011 р.н.. Його учасники - три команди-наша і дві із сусідніх громад.

Відкрив турнір Микола Любченко-директор Липовецької ДЮСШ. Учасники вшанували пам"ять полеглих за Україну Героїв хвилиною мовчання. Під звуки Гімну України, капітани команд підняли державний прапор.

Микола Любченко побажав юним футболістам міцного здоров’я, миру та злагоди кожній родині і вдалого турніру, а вболівальникам ще й яскравих та величних хвилин футболу і щирих дружніх емоцій.

У змаганнях взяли участь команди із м. Липовець, Махнівки та Вороновиці.

Привітала учасників змагань начальник відділу освіти Леся Білозерова.

-Попри всі корективи, які внесла у наше життя війна, ми маємо можливість провести цей спортивний захід. Щира вдячність ЗСУ за можливість жити, творити, змагатись і перемагати.

В умовах агресії з боку росії, для нашої держави формування та популяризація здорового способу життя, фізичної культури є життєвою необхідністю і вкрай важливим завданням. Цей турнір є частиною військово-патріотичних заходів в рамках фізичного виховання нашої молоді. Всім зичу цікавої гри і прагнення перемоги!

Поєдинки завершились рахунками:

Липовець-Махнівка-0:0

Махнівка-Вороновиця -1:0

Липовець-Вороновиця-4:0

ВІТАЄМО НАШИХ ГРАВЦІВ, ТРЕНЕРА ВАСИЛЯ МИКОЛАЙОВИЧА І БАТЬКІВ ДІТЕЙ, ЯКІ ВІДКЛАЛИ СВОЇ СПРАВИ, ПРИЙШЛИ ЇХ ПІДТРИМАТИ!