Вчора на Іллінеччині відбулась Благодійна мистецька акція «Христос Воскрес! Воскресне Україна!».

Дана акція проведена за підтримки Управління культури та креативних індустрій Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницького обласного центру народної творчості.

Народний аматорський ансамбль української пісні «Відлуння» Іллінецького міського будинку культури привітав учасників із Великоднем і відкрив свято.

Свою самобутню творчість дарували глядачам творчі колективи Дмитрушківської, Погребищенської, Тульчинської, Іллінецької, Монастирищенської, Немирівської, Ставищенської, Білоцерківської, Гайсинської територіальних громад та долучилися до благодійності.

Нашу, Липовецьку територіальну громаду на святі представив народний колектив "ПЕРЕВЕСЛО"

( керівник Катерина Дяченко ).

Народний аматорський фольклорний колектив "Перевесло" КЗ "Липовецький міський будинок культури" взяв також участь у фестивалі писанок "Писанковий дивосвіт" , авторського проєкту Людмили Левченко "До куми на посиденьки " ,що проходив в рамках обласної благодійної мистецької акції "Культурний фронт Вінничини на шляху до Перемоги".

Учасники заходу були відзначені дипломам .

Під час заходу зібрано 7,5 тис. грн. Кошти та пасочки, випечені учасниками колективів та працівниками сільських закладів культури, будуть передані на передову для захисників, аби їм нагадати смак Великодніх свят.

Культармійці тримають свій фронт! Слава Україні!