ПРОЙШОВ 1 ЕТАП ЗМАГАНЬ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ
В п'ятницю, на Липовецькому міському стадіоні "Колос", відбувся 1 етап змагань із Легкої атлетики в рамках Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти Липовецької громади .
На відкритті змагань учасників привітали начальник відділу освіти міської ради Леся Білозерова та головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Ігор Ревацький.
В змаганнях взяли участь більше 50 юнаків і дівчат із 7 навчальних закладів громади: Лукашівського, Іваньківського, Росошанського, Липовецьких ліцеїв та Нападівської гімназії.
Змагалися у наступних дисциплінах: біг 100 м., 200 м., 400 м., 800 м. та 1500 м.
За підсумками змагань кращі спортсмени складуть збірну команду Липовецької громади для участі у районних змаганнях. Усі призери були нагороджені грамотами та медалями
.