Завдяки творчій ініціативі засновника БГ "РАЗОМ МИ СИЛА" при підтримці українців , творчий колектив уже зібрав більше мільйона гривень. Під час кожного виступу до наших артистів підходять фанати їх творчості аби засвідчити свою повагу і поповнити загальний збір своїм внеском.

Ось і сьогодні, вони виступали в рамках акції "Повертайтесь живими!" у м. Христинівка. Це місто особливе тим, що на виступ можуть прийти військовослужбовці, які є шанувальниками колективу і їх репертуару. Тут служить батько Ярослава Пшиворського, який з нетерпінням чекає зустрічі з сином. Серед кількох сотень глядачів, які проходять за час концертної програми, особливо приємно бачити чимало батьків, дружин та дітей наших захисників. Їх завжди виділяє особливе ставлення до благодійної акції, спрямованої на підтримку ЗСУ.

Акційна скарбничка знову поповнилась на 14 973грн, що в загальній сумі дасть змогу придбати військове обладнання для захисників. Метою акції є збір та направлення допомоги ЗСУ у місця найбільшої потреби.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! У ЄДНОСТІ НАША СИЛА!