ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ
Дата: 06.01.2023 13:02
Кількість переглядів: 140
Заступник міського голови Володимир Дужий провів засідання комісії з приводу випадку хворих на сказ телят у господарстві гр.К. З даного питання інформував Сергій В"юник, начальник Липовецького управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області. В обговоренні взяли участь Володимир Михайленко, завідувач сектором ЦЗ та НС міської ради та Олександр Дмитрук-головний лікар КНП "Липовецька міська лікарня".
Комісія прийняла відповідне рішення , що доведене до виконавців, та погодила план заходів щодо зменшення кількості безпритульних собак і кішок.