ПЕРЕМОЖЕМО РАЗОМ!
Дата: 08.12.2022 15:25
Кількість переглядів: 97
За волонтерські кошти , зібрані культармійцями під час благодійної акції "Повертайся живим!", придбано приладдя для артилеристів із рацією з мікрофонами , тактичними спецнавушниками, що поглинають шум і передано нашим захисникам-артилеристам, які воюють під Бахмутом. Вчора посилку відправлено разом із 14 ящиками необхідної благодійної допомоги бійцям-горіхами, медом, кавою, чаєм, печивом, теплими шкарпетками і т. і.
Щира вдячність творчим колективам міського будинку культури ( Геннадій Терлецький) та ГО "Волонтер" і Спартаку Дишканту!
Переможемо разом!