Пошук

ВІДБУЛОСЬ РОБОЧЕ ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ В ОСВІТІ

Дата: 01.12.2022 15:36
Кількість переглядів: 120

Сьогодення ставить перед освітою нові й нові виклики. Потужна хвиля інновацій диктує нові вимоги до сучасного педагога. Сьогодні школі необхідні професіонали здатні працювати в умовах швидкого зростання обсягів інформації, готові упроваджувати інноваційні освітні технології, сприяти розвитку пізнавальних інтересів і творчих здібностей учнів. Важливу роль у вирішенні цієї проблеми відіграє атестація педагогів, що сприяє постійному розвитку їхньої професійної компетентності.

01 грудня 2022 року відбулося робоче засідання атестаційної комісії ІІ рівня при управлінні освіти, культури молоді та спорту Липовецької міської ради. До складу атестаційної комісії в цьому році ввійшли працівники управління, Центру професійного розвитку педагогічних працівників, досвідчені педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти.

Комісія працювала під головуванням начальника управління Лесі БІЛОЗЕРОВОЇ.

На порядок денний винесені питання:

1. Затвердження списку педагогічних працівників та керівників закладів освіти, які атестуються атестаційною комісією ІІ рівня. Затвердження графіка та плану роботи атестаційної комісії.

4. Розподіл обов’язків між членами комісії щодо вивчення професійної діяльності керівних та педагогічних працівників, які атестуються.

5. Підходи до вивчення та оцінювання досвіду роботи педагогічних працівників, що атестуються, затвердження інструментарію оцінювання роботи вчителя.

6. Затвердження складу членів експерних груп.

Атестація педагога, це чудова нагода педагогічним працівникам обмінятися набутим досвідом, новими ідеями та технологіями застосованими в діяльності, зауважила Леся БІЛОЗЕРОВА, відкриваючи роботу засідання та озвучуючи порядок денний, а також організаційні складові засідання.

Головний спеціаліст управління Галина ШЕВЧЕНКО, запропонувала оновлені підходи до оцінки діяльності педагогічного працівника. Так, зокрема, для оцінки роботи вчителя, реалізації його трудових функцій, відображених у професійному стандарті, запропоновано, - надати матеріали до 01 лютого 2023 року для вивчення членам атестаційної комісії (перелік на розсуд вчителя), але, щоб вони реально відображали його професійні здобутки та педагогічну майстерність та які відповідали б вимогам вищої категорії та педагогічним званням, відображених в Положенні про атестацію.

Учасники засідання висловлювали свої думки з приводу інструментарію оцінювання роботи вчителя, зокрема директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Світлана КОВАЛЬЧУК, зауважила, що матеріали, надані педагогічними перацівниками мають нести практичну реалізацію досвіду роботу.

Засідання пройшло згідно плану. Визначено дату наступного робочого засідання – 10 лютого 2023 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь