Пошук

З ГУМАНІТАРНОЮ ДОПОМОГОЮ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Дата: 30.11.2022 16:25
Кількість переглядів: 189

Кухонні плити, мультиварки, праски та продуктові набори привезли волонтери Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу із головою обласної ради Вячеславом Соколовим до гуртожитку Зозівського професійного аграрного ліцею. Допомога призначена для вимушених переселенців, які проживають у гуртожитку.

Усе це знадобиться переселенцям із Донеччини, Луганщини, Миколаївщини, які зараз не можуть повернутися додому. Їхні домівки знищені, їхні міста та села розстріляні ворогом. Вони знайшли свій прихисток у нас на Вінниччині – у Липовецькій громаді, - говорить співзасновник Гумштабу Вячеслав Соколовий, який взяв участь у гуманітарному візиті.

Наразі у гуртожитку мешкає 77 переселенців, серед яких 16 дітей. Щоб вони почувалися комфортніше, у будівлі ремонтують приміщення кухні-їдальні, для якої і потрібне обладнання.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису 


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь