ЗІ СВЯТАМИ ВАС, ЛИПІВЧАНИ!
Ще донедавна для всіх українців мир був непохитною реальністю сьогодення. Але, колись такі прості слова з побажаннями миру, мирного неба над головою стали протягом восьми останніх років визначальними у житті кожного українця .
Генеральна Асамблея ООН проголосила 21 вересня Міжнародним днем миру, днем загального припинення вогню і відмови від насильства.
У цей день ми замислюємося над тим, що особисто зробили заради миру і злагоди, хоча б у своїй громаді.
Сьогодні ще велике релігійне свято - Різдво Пресвятої Богородиці, яка опікується нашими воїнами-визволителями, які звільняють Україну від ворога. Тому хочу побажати всім нам миру в серцях , бо внутрішні гармонія і спокій допомагають протистояти найскладнішим випробуванням! Миру в сім’ях, бо добра атмосфера сім’ї здатна творити дива! Перемоги та Миру в Україні – тільки спільно можна забезпечити процвітання і благополуччя держави та всього народу, і рясних Божих благословінь!