ПЕРЕМОЖЕМО РАЗОМ!
Дата: 09.09.2022 09:36
Кількість переглядів: 297
Сьогодні БФ" Карітас Липовець" на запрошення старости Галини Семчук, помандрував у Зозівківський старостинський округ, де теж проживають ВПО. За участі директора ЦНСД Руслана Побережця добродійка Юлія зареєструвала усіх , хто прийшов на зустріч. Спільно видали ВПО пакунки із продовольчою допомогою.
Прикметно, що допомогу отримали не тільки ВПО, а й кризові сім"ї. Всього 24 пакунки.
Дякуємо БФ "КАРІТАС ЛИПОВЕЦЬ" за допомогу!
ВОНА ТАК ВАЖЛИВА У НАШ ЧАС.