ТРИМАЄМО ПІСЕННИЙ ФРОНТ
ТРИМАЄМО ПІСЕННИЙ ФРОНТ
У рамках благодійної акції " ПОВЕРТАЙСЯ ЖИВИМ!", в день великого свята-Успіння Пресвятої Богородиці, відбувся виїзд бригади культармійців до м. Гайсин. Це вже не перший виступ у цьому місті. Наші професіонали української пісні вже мають тут своїх шанувальників.
Сьогодні на потреби ЗСУ вони зібрали 20 тис.219 грн.
Кожна їхня історія успіху варта того, щоб бути взятою за основу гарного фільму. Репертуар постійно оновлюється. За цим стоїть нелегка , щоденна праця.
Гайсинчани у своїх відгуках на сторінці ФБ щиро вдячні нашим талановитим липівчанам, які роблять святу справу!
- Дівчата і хлопці з Липовця! Демонструють дуже професійний рівень! Гарно співають, збирають кошти на ЗСУ. Неділя, -та в них немає вихідних. Вони не вперше приїздять до Гайсина. Молодці! Так тримати! -
це відгук Аліни Яхно, гайсинчанки.
Приємно читати такі рядки, написані щиро з позитивними емоціями.
Ще раз дякую вам, наші таланти, і ПИШАЮСЬ ВАМИ!