НІ - НАСИЛЬСТВУ В СІМ"Ї !
Фахівці із соціальної роботи КЗ
"Центр надання соціальних послуг" Липовецької міської ради , Служби у справах дітей та сектору ювенальної превенції продовжують роботу із кризовими сім"ями в плані обстеження їх побутових умов та проведення інформаційної роботи з питань запобігання насильству в сім"ї, торгівлі людьми.Увагу акцентовано на основних аспектах реалізації державної політики у сфері запобігання насильству та торгівлі людьми, зокрема, підставах та порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від насилля чи торгівлі людьми.
Окрему увагу приділено проведенню інформаційно-роз’яснювальної роботи у цій категорії сімей, спрямованої на підвищення громадської свідомості, рівня правової культури та поінформованості дітей і молоді щодо форм, проявів, причин і наслідків домашнього насильства, формування нетерпимого ставлення до насильницької моделі поведінки.