Відбулась позачергова 34 сесія Липовецької міської ради , в якій взяли участь 20 депутатів. Розглянули 15 питань і підтримали проєкти рішень з них.

Зокрема, "Про внесення змін до рішення 26 сесії міської ради 8 скликання від 23 грудня 2021 року № 663 «Про Програму економічного і соціального розвитку Липовецької територіальної громади на 2022 рік»:

???? Виділили додатково 500 тис.грн. для відшкодування різниці між розміром ціни ( тарифу) на послуги із водопостачання та водовідведення та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво ( надання);

????Надали згоду на безоплатне прийняття транспортного засобу у комунальну власність Липовецької територіальної громади Вінницького району Вінницької області.

????Затвердили технічні документації із землеустрою та надали в оренду земельні ділянки місцевим аграріям строком до 31 грудня 2022 року з оплатою в розмірі 8 % від середньої нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Вінницькій області.

????Депутати підтримали звернення до Голови Верховної Ради України щодо невідкладного ухвалення законопроекту #7204 " Про заборону Московського патріархату на території України"

????Підтримали звернення до прихожан православної церкви московського патріархату у Липовецькій територіальній громаді;

??На сесію були запрошені священики УПЦ Київського і московського патріархату. Депутати вислухали думку кожного , хто хотів її донести до інших.

Сесія завершилась спільним виконанням Гімну України.