Сьогодні під час проведення щотижневої наради керівників структурних підрозділів і комунальних підприємств міської ради, до зали завітали дорогі гості-наші захисники. Василь Якович Щербанюк , командир взводу, і стрілець 1 взводу резервної роти 8 полку оперативного призначення капелан, о.Василь Андрійчук , перебуваючи у відрядженні, зайшли до міського голови аби подякувати за допомогу, яку постійно надає громада . Міський голова Віктор Бичков привітав  нещодавнього іменинника, отця Василя Андрійчука і оголосив йому подяку міської ради, вручив  квіти.

-Нехай усі Ваші починання  будуть на славу Божу, всі старання і зусилля щодо перемоги ворога неодмінно увінчуються успіхом , а Ваша щира Молитва й добре Слово завжди дарують нашим захисникам яскраве світло і натхнення, підтримують їх бойовий дух!

Приєдналась до поздоровлення секретар виконкому Ольга Русецька та присутні в залі.

В свою чергу,  командир взводу Василь Щербанюк за дорученням командира 8 ПОП Національної Гвардії України у зоні бойових дій, полковника Богдана Вакулко,за вагомий внесок у підтримці боєздатності та надання допомоги військовослужбовцям 8 полку оперативного призначення, вручив грамоту міському голові, як керівнику громади, яка  вболіває за бійців і підтримує їх. Командир подякував за автобус, енергогенератор, бензопилку, інші необхідні для військових речі та продовольство, що передала громада на передову.

Слава Україні! Перемога за нами!.